Kripto HaberleriXRPRipple'ın CEO'su: XRP, Bitcoin'den 1000 kat daha hızlı

Ripple’ın CEO’su: XRP, Bitcoin’den 1000 kat daha hızlı

Takip et

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, basın açıklamasında XRP’nin Bitcoin’e oranla 1000 kat daha fazla hızlı ve daha güvenilir olduğu açıklamasında bulundu. Kripto paralar konusunda sürekli olarak gündeme gelen ve son zamanlarda yatırımcılarını yükselişler dolayısı ile şaşkına çeviren XRP‘nin bu kadar etkili olmasının arkasından gelen bu açıklama ”Bitcoin’e karşı birleşim” olarak yorumlandı. Bitcoin’e karşı olan Bitcoin.com CEO’su Roger Ver’in hemen ardından Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse tarafından bu açıklamaların yapılması görünürde Bitcoin’i sadece ve sadece has yatırımcılarının desteklediğini ve arkasında güçlü bir lider olmadığını ortaya koydu.

Fiyat değil, performans önemli

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, açıklamasında kendisi için XRP ve diğerleri arasında fiyatın değil işlem süresi ve performansın önemli olduğunu açıkladı. XRP’nin Bitcoin’den 1000 kat daha fazla hızlı ve performanslı olduğu açıklamasında bulunması ile tartışmalara sebep olan Brad, gelecekte yeni gelişecek olan teknolojiler ve kripto paraların iyi tanınır hale gelmesi ile birlikte bu söylediklerinin çok daha verimli olarak anlaşılabilecek olduğunu belirtti. Roger Ver’de Bitcoin’in gerçek bir coin olmadığını ve Bitcoin Cash’in ”çakması” olduğunu düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları