Kripto HaberleriAnalizRipple'ın (XRP) Orta Vadeli Fiyat Döngüsü Ne Olacak? İşte Analistlerin Yorumları!

Ripple’ın (XRP) Orta Vadeli Fiyat Döngüsü Ne Olacak? İşte Analistlerin Yorumları!

Takip et

Pandemi etkisiyle neredeyse sıfırı gören 3. en büyük kripto para biriminin talihi tersine mi dönüyor sorusu şu sıralar gündemi meşgul eden sorular arasında. Bugün yatırımcılarını memnun eden bir yükseliş yakalayan XRP, gün içerisinde 0.23 dolar seviyelerine kadar yükselse de yatırımcılar uzun vadede neler olacağını merak ediyor.

Hal böyle iken XRP’nin orta ve uzun vadeli geleceği hakkında farklı görüşlere sahip analistler birbiri ardına yorum paylaşıyorlar. Kimileri fiyatın geriye doğru hareket edeceğini savunurken kimileriyse yakın bir gelecekte 0,25 dolar ila 0.40 dolar beklentisine girmiş durumda.

İşte bazı ünlü analistlerin XRP’nin geleceği hakkındaki yorum ve paylaşımları:

Ünlü yatırımcı Eric Choe paylaştığı bir grafikle XRP için bir sonraki adımın 0.40 dolar olduğunu belirtti ve ünlü kripto değerin 0.40 dolara ulaşmasının 0.11 doların üzerinde kalmasına bağlı olduğunu ifade etti.

Ünlü kripto analisti Cripto Michael ise XRP’nin 0.25 dolara doğru pompalandığını dile getirdi. XRP ile ilgili art arda iki tweet paylaşan ünlü analist, XRP’yi Stellar (XLM) ile karşılaştırarak XRP’nin XLM hareketiyle benzerlik gösterdiğini belirtti ve bir sonraki hedefin 0.23 dolardan sonra 0.25 dolar olabileceğini dile getirdi. Bunun yanı sıra hafif bir geri çekilmenin de söz konusu olabileceğini ekledi.

MarketMinds adıyla tanınan bir diğer analist ise XRP’nin 0.30 dolar direncini test etme şansının güçlü olduğunu ifade etti.

İyimser tahmini olan analistlerden biri ise Crypto_Bitlord oldu. Analist, attığı tweette XRP’de süper bir yükseliş döngüsü olduğunu, bu döngünün XRP fiyatını aynı 2017’deki gibi doğrudan 120 dolara götürebileceğini ifade etti.

Bu yorumların aksine XRP’nin söz konusu olumlu gidişatını devam ettiremeyeceğini düşünenler de var. Örneğin David Smith ünlü kripto değerin yakın zamanda bir düzeltme yaşayacağını düşünüyor. Smith’e göre ya yatay çizginin üstünde kalınacak ya da altına düşülecek.

Transparent-fx ise XRP ile ilgili bir süre önce 0.20 dolar seviyesinin kırılmasının ardından bir geri dönüşle 0.15 doların test edileceğini dile getirmişti.

Tüm bunların yanı sıra ortaklık sayısını hızla artırma yolunda emin adımlarla ilerleyen Ripple şirketinden yeni bir paylaşım daha geldi. Şirket, Tayland’daki en eski banka olan Siam Ticaret Bankası (SCB) ile ortaklık kurduğunu açıkladı. Bir mobil uygulama olan SCB Easy’yi piyasaya sürmeye hazırlanan banka, Ripple teknolojisi çözümüyle “Outward Remittance Service” uygulamasını başlatmayı hedefliyor.

Bakalım bu yeni ortaklık haberi XRP fiyatlarının bir üst noktaya taşınmasında etkili olabilecek mi?

*Yatırım tavsiyesi değildir. Bu yazıda bazı analistlerin fiyat ile ilgili orta ve uzun vadedeki düşünceleri paylaşılmıştır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları