HaberlerXRP

Ripple’nin XRP’si İçin En Önemli Etkinlik Bugün Başlıyor!

Finans Dünyasının Gözü Bugün Yapılacak Olan Swell Konferansı'nda

Nexo

Bugün 2019’un en önemli Ripple etkinliği olan Swell konferansına start verilecek. 7-9 Kasım tarihleri arasında Singapur’da gerçekleşecek olan konferansın açılış konuşmasını Ripple CEO’su Brad Garlinghouse yapacak. Garlinghouse’u Hindistan Merkez Bankası eski başkanı ve IMF eski baş ekonomisti Dr. Raghuram Rajan’ın konuşması takip edecek. Konferansa katılması beklenen en önemli isimler arasında Moneygram’ın CEO’su Alexander Holmes da yer alıyor.

Blockchain endüstrisindeki en eşsiz konferanslardan biri olan etkinlikte Ripple ile ilgili bazı gelişmelerin mevzu edilmesi bekleniyor. Önceki iki yılda da bu konferansın beklentisiyle XRP’nin fiyatı büyük ölçüde artmıştı. Hatta Kripto para yatırımcısı galaxybtc bu durumu Twitterda “yılın ticareti” olarak etiketlemişti.

Swell 2019 Konferansında Neler Konuşulacak?

Swell Konferansı, finans dünyasının önde gelen isimlerini ödemeler, regülasyonlar ve teknoloji gibi konularla bir araya getirmeyi amaçlıyor. Sektördeki en eşsiz konferanslardan biri olan Swell, Ripple tarafından organize ediliyor ve XRP’nin arkasındaki teknoloji ve onu çevreleyen politikalar gibi mevzulara odaklanılıyor.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı