bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriXRPRipple'nin yeni projesi: xPring

Ripple’nin yeni projesi: xPring

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

XRP tokeninin üreticisi olan Ripple şirketi kurumsal yatırımcılar için xRapid sistemini faaliyete geçirmiş ve bu sistemde XRP kullanımını zorunlu kılmıştı. Bu ve başka olumlu haberler sebebiyle geçtiğimiz haftalarda XRP fiyatı neredeyse birkaç günde yüzde 100 oranında artış yaşamıştı.

Herkes Ripple’nin xCurrent ve xRapid sistemlerini konuşurken başka bir proje daha gün yüzüne çıktı. xPring adındaki bu proje XRP’nin daha yaygın bir şekilde kullanılmasını sağlamak için ürün geliştiren şirketlere finansal destek sağlayacak.

Proje ile beraber tüm dünyada XRP kullanımının ve XRP’ye olan güvenin artacağı öngörülüyor. Proje kapsamında desteklenen ürünler, internet üzerinden yayın yapan yayıncılara bağış yapılmasından, reklam yerleştirmedeki mikro ödemelere kadar birçok ürünü kullanıcılara sunuyor ve bunların hepsi XRP ile yapılabiliyor.

Ripple, XRP tokenini geliştirmek ve tüm dünyada yaygınlaştırmak için daha çok kurumsal müşteri ve şirketleri hedef alıyor. Bunun yanı sıra günlük hayatta da XRP’yi insanların kullanabileceği seviyeye indirgemeyi hedefliyor. Uzmanlara göre bu ve bunun gibi atılımlar devam ederse XRP fiyatı önümüzdeki süreçte çok farklı seviyelere gelebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları