XRP

RippleX Başkan Yardımcısından Merkez Bankası ve XRP Açıklaması!

RippleX Başkan Yardımcısı James Wallis, merkez bankası ortaklıkları hakkında konuştu.

Ripple’a açılan menkul kıymet davasının ilk duruşmasına 1 haftadan bile kısa bir süre kaldı ve bekleyiş bitmek üzere. Ripple ve SEC arasında uzlaşmaya varılamadığı haberinden sonra geri çekilen XRP fiyatı ise yeni yapılan bir açıklama ile dava öncesi yükseliş şansı yakalayabilir.

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: Ripple ve SEC'den XRP Davası İle İlgili Ortak Açıklama!

RippleX Başkan Yardımcısından Kritik Açıklama

Ripple’ın geliştiricilere ve altyapıya yönelik platformu RippleX’in başkan yardımcısı James Wallis, güncel röportajında dikkat çeken konulara değindi. Wallis, merkez bankalarının dijital para çalışmalarına yardımcı olmak adına yeterli altyapıya sahip olduklarını vurguladı. Merkez bankaları ile çalıştıklarının net bir şekilde altını çizen Wallis, yakında haberler geleceğini ifade etti.

RippleX Başkan Yardımcısı, merkez bankalarına gereken çözümün açık kaynaklı bir teknoloji ve RippleNet’in bazı ürünleri ile unsurları olduğunu vurguladı. Bunun hakkında kesin bir açıklama yapmak için hala erken olduğunu ifade eden Wallis, “öncesinde çok fazla ön duyuru yapmak istemiyorum” cümlesi ile kesinlikle ilgi çekmeyi başardı.

Aşağıdaki gönderide tam hali bulunan röportajın en ilgi çekici kısmı kesinlikle Ripple’ın merkez bankaları ile ortaklık kurma ihtimali. Ripple CTO’su David Schwartz da kısa süre önce XRP tabanlı uygulamalar üzerine çalışmaların derinleştirildiğini ifade etti.

Şu an için net bir merkez bankası adı verilmese de Ripple’ın Japonya’ya olan yakınlığı bilinen bir gerçek. Ripple yönetim kurulunda yer alan SBI Holdings CEO’sunun aynı zamanda Japonya Başbakanı için ekonomik danışmanlık veriyor olması da gözden kaçmayacak bir detay.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu