Bitcoin

Robert Kiyosaki’ye Göre Bitcoin Ayı Piyasasında: İşte Uzman İsmin Yorumları

Bugünkü YouTube şovunda Jeff Wang'i ağırlayan Kiyosaki önemli konulara değindi.

Zengin Baba, Yoksul Baba“nın yazarı Robert Kiyosaki, YouTube kanalında “Rich Dad” adlı kripto bültenine katkıda bulunan Jeff Wang ile önemli konuları masaya yatırdı. Kiyosaki, Bitcoin‘in ayı piyasasında olduğunu söyledi.

Kiyosaki, “Herkes kriptonun ayı piyasasında olduğunu veya Bitcoin’in ayı piyasasında olduğunu söylüyor ancak borsa da öyle, tahvil piyasası da öyle.” yorumunda bulundu.

Jeff Wang ise kripto ve borsa arasındaki korelasyona ve kriptonun diğerine göre avantajına dikkat çekerek şunları söyledi:

Yıllar geçtikçe kripto, borsa ve özellikle büyüme stokları ile son derece ilişkili olmaya daha da yaklaştı. NASDAQ’a bakarsanız bugüne kadar %21 azaldığını görürsünüz. Oysa Bitcoin bundan daha iyi bir performans gösterdi, bugüne kadar yalnızca %17 düşüş kaydetti.

Borsalar ve kripto, ayı piyasasında olsa da kriptonun teknoloji hisseleriyle çok sıkı bir şekilde ilişkili olduğunu görebilirsiniz.

“Değeri Olan Çok Az Altcoin Var!”

Dot-com çöküşü hakkında da konuşan Wang, kriptonun büyük ihtimalle büyüme stoklarıyla ilişkili kalmaya devam edeceğini ancak “altcoinlerin %98.9’unun muhtemelen değersiz olacağını” belirtti.

Wang, aslında gerçek değer inşa eden çok az altcoin olduğunu, diğer tüm kripto paraların yalnızca birbirlerinin kopyaları ve klonları olduğunu belirtti.

Wang ayrıca hangi madeni paraların dünya için bir şeyler yapmaya çalıştığını ve ya da sadece para kazanmak için var olduklarını bilmenin çok önemli olduğunu ifade etti.

“Hükumet Bitcoin’i Asla Durduramayacak!”

Kiyosaki, Wang’a hükumetin Bitcoin’i durdurup durduramayacağını sorduğundaysa Wang’ın cevabı çok netti: “Hükumet Bitcoin’i asla durduramayacak! Çünkü yalnızca USD’ye yapılan dönüşümleri kontrol edebiliyorlar!”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Antikacı

Yapacaniz işin amk

Anonim

Değeri Olan Çok Az Madeni Para Var!” COIN BOYLE Mİ ÇEVRİLMİŞ TÜRKÇEYE

Adem

Böyle mal haberleri koymayin mk 69dan 27ye düşmüş ayi piyasasiymis hadi yaa biz hala boğa sanıyorduk iq su kaç bunu haber diye servis edenin

Anonim

Ee yani yükselecek mi


Başa dön tuşu