Kripto HaberleriAltcoinRobinhood COO'sundan, Shiba Inu İle İlgili Açıklama

Robinhood COO’sundan, Shiba Inu İle İlgili Açıklama

Takip et

Dünyanın en büyük alım satım uygulamalarından birisi olan ve milyonlarca kullanıcıya hizmet veren Robinhood, Shiba Inu yatırımcılarının en büyük hedefi olarak da biliniyor.

Robinhood’un listelediği kripto para birimlerinin sayıca çok az olması ve inanılmaz hacimlere ulaşılması, SHIB’in burada listelenmesi ile ciddi bir fiyat artışı yaşayabileceği tahmin edilmekte.

Robinhood COO’sundan SHIB Açıklaması

Robinhood COO’su Christine Brown’ın açıklamaları bu sebeple bir hayli önemli. Brown, Shiba Inu topluluğunun önemine vurgu yaptıktan sonra yine de platformun güvenliğinin bunların da üzerinde olduğunu ifade etti.

Platformun “kısa vadeli kazanç” odaklı gitmek yerine yeni token listelerken topluluk güvenini dikkate aldığını ifade eden Brown, bunları 10 Kasım tarihinde söyleyerek aslında yeni bir heyecan yaşattı.

Crypto Goes Mainstream etkinliğindeki röportajında SHIB ile ilgili favori olaylardan birisinin efsanevi topluluğu olduğunu belirten COO, aslında olumlu bir mesaj vermiş olabilir.

SHIB’in Robinhood üzerinde listelenmesi için 500.000’den fazla imza toplandı ve bu aslında Change.org üzerinde en çok imzaya ulaşan kampanya oldu. Twitter üzerinde de 1 milyon takipçinin üstüne çıkıldığı biliniyor Robinhood kesinlikle bu listelemeyi dikkate almak zorunda.

SHIB fiyatı an itibarıyla 0,000005439 dolar seviyesinden işlem görüyor ve son 7 gün içerisinde %18 düşüş yaşandı. SHIB’in piyasa değeri ise hala 30 milyar dolar seviyelerinde ve yakın zamanda da bunun çok alt sıralara düşmesi beklenemez.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları