Kripto HaberleriAnalizRobinhood'un Listelediği Avalanche ve Stellar‘ı Ne Bekliyor? AVAX ve XLM Analizi

Robinhood’un Listelediği Avalanche ve Stellar‘ı Ne Bekliyor? AVAX ve XLM Analizi

Robinhood'un listelediği AVAX ve XLM için önemli seviyeler ne?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektörünün en önemli borsalarından olan Robinhood, gün içerisinde Avalanche (AVAX) ve Stellar‘ı (XLM) platformda listelediklerini duyurdu.

AVAX ve XLM, borsa listeleme haberi ardından ortalama yüzde 5 oranında yükseliş yaşadılar.

Peki bu iki altcoin için önemli seviyeler neler?

Avalache (AVAX)

Gün içerisinde ETH’nin 1800 dolar üzerine çıkmasıyla hareketlenen altcoinler, fiyatın tekrar geri çekilmesiyle yükselişlerinin bir çoğunu kaybettiler.

AVAX grafiğine baktığımızda fiyatın zirve seviyesinden yüzde 80 daha düşük seviyede hareket ettiği görülüyor.

Bugünkü listeleme haberi ile 30.90 dolar seviyelerine kadar yükselen fiyat için en önemli direnç seviyesi 32.80 ve 40 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle 29 dolardaki destek seviyesinin üzerine çıkan AVAX’ın bu seviyeyi koruması oldukça önemli. 29 dolar üzerinde yapılacak günlük kapanışlar fiyatın bir sonraki direnç seviyelerine doğru hareket etmesini sağlayabilir.

29 dolarlık desteğin kaybedilmesi ise fiyatı 25.50 ve 20.50 dolar seviyelerine kadar düşürebilir.

Stellar (XLM)

Borsa listeleme haberine AVAX’tan daha olumlu tepki veren XLM ise gün içerisinde yüzde 8’lik bir yükseliş yaşadı.

Zirve fiyatından yüzde 83 daha düşük seviyede işlem gören XLM için en önemli direnç seviyeleri 0.146 ve 0.168 dolar olarak görülüyor. Fiyatın 0.13 üzerinde kalması bu aşamada olumlu görülürken, bu seviyenin altına düşmesinde ise 0.12 ve 0.10 dolar seviyeleri takip edilebilir.

Özellikle ETH fiyatının 1800 dolar seviyelerini görmesi ve aktif adres sayısının son zamanlarda ciddi ortanda artması, altcoinlerde bir hareketlenme görebileceğimizi gösteriyor. Şu aşamada Bitcoin sert bir düşüş yaşamazsa özellikle FED toplantısı olmayan Ağustos aynının genelini yükseliş yönlü sürdürmemiz son derece muhtemel.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Piyasa Değeri

Detay