binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoin CashRoger Ver: Bitcoin Cash Fiyatı Rekorların Rekorunu Kırabilir

Roger Ver: Bitcoin Cash Fiyatı Rekorların Rekorunu Kırabilir

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin Cash ‘sevici’ olarak tanınan ve BCH’ye verdiği büyük destek ile bilinen Roger Ver bugün yeni bir açıklama ile Bitcoin Cash’in gelecekte bin kat daha fazla değerlenebilecek olduğunu, yatırımcıların ise beklediklerinden daha iyisini bulabileceklerini açıkladı. Bitcoin sahiplerine oranla Bitcoin Cash sahiplerinin sayısı düşük olsa bile Roger Ver gelecekte daha fazla değer kazanacak Bitcoin Cash’in daha fazla ilgi çekebilecek olduğunu düşünüyor.

Bitcoin Cash gibi altcoin kripto paraların yok olmayacak olduğunu ve daha fazla destek göreceklerini düşünen Ver, bu konuda yatırımcı sayısının artması ve yatırımların artmasının mümkün olduğunu düşündüğünü söyledi.

İfadelerinde kripto para birimi BCH’nin ne zaman 1000 kat daha fazla artacak olduğu hakkında ise hiçbir bilgi vermedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail