Haberler

Roger Ver: Bitcoin Cash’e Saldıranlar BTC Destekçileridir!

Roger Ver kesin iddialı, kripto paralar gelecekte daha iyi olacak.

Roger Ver, kripto paralar arasında ilgi çeken Bitcoin’in destekçilerinin fazla olduğunu ve Bitcoin Cash’e saldırdıklarını açıkladı. Bitcoin Cash’i eleştirenlerin Bitcoin destekçileri olduğunu açıklayan Ver, Bitcoin Cash’in iyi kripto paralardan sadece birisi olduğunu ve destek görmesi gerektiğini belirterek, geleceğin dünyasında komisyon ücretlerinin 50 dolar yerine tamamen ücretsiz olması için kripto paralara destek verilmesi gerektiğini açıkladı.

Kripto para birimi Bitcoin Cash’i eleştirenlerin büyük bir kısmı Bitcoin destekçisi ve sadece Bitcoin’i desteklemek istiyorlar. Bitcoin’den farklı bir kripto para biriminin piyasada olması kötü değil, aksine iyidir. Bitcoin Cash’e destek vermeye ve onunla ilgili sürekli yeni düşüncelerimi belirtmeye devam edeceğim. – Roger Ver

Roger Ver, bir kripto para destekçisi isim olarak en fazla Bitcoin Cash’e ilgi gösteriyor, en fazla yatırımı ise Bitcoin’de tutuyor. Bu yönü ile de kendisi sık sık eleştirilirken, neden Bitcoin Cash değil de, Bitcoin alıp sürekli gerçek Bitcoin’in Bitcoin Cash olduğunu iddia ettiği konusunda kendisine yatırımcılar tarafından haklı sorular soruluyor ve Ver bu sorulara yanıt vermiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu