Haberler

Roger Ver: Herkes Yoluna Bakmalı!

Roger Ver'den yeni kripto para ve Coinbase açıklaması.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto paraların fiyatına dair gündemden sürekli olarak düşmeyen hard fork olayının artık konuşulmaması gerektiğini ve suçlu olan tarafın kendi ekibi değil, Bitcoin Cash SV ekibi olduğunu tekrar etti. Bitcoin fiyatındaki gelişmelerin artık gelecekte daha emin olabilecek olduğu ve daha çok ilgi görebilecek olduğunu belirten Ver, kripto para sahiplerinin gelecekten umutlu olmaları gerektiği açıklamasında bulundu. Bir süredir kripto paraların düşüşünden sorumlu tutulan Bitcoin Cash hard forkunun etkisinin son bulduğunu ve artık konuşulmasının gereksiz bir konu olduğunu belirten Roger Ver’e göre, bu konu gereğinden fazla uzatıldı ve insanlar kripto paraların tüm düşüşünü bu sebebe bağladılar.

Tek sebep bu değil!

Tek sebebin hard fork değil, birçok farklı sebebe bağlı olduğunu belirten Ver, sektörün sağlam olduğunu ve tekrar eski günlerine geri dönmesinin önünde engeller olmadığını açıkladı. Fiyatın yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında ise açıklamada bulunmayan ünlü isim, Coinbase borsasının yaptığı çalışmaları ise desteklediklerini ve Coinbase borsasının yaptıklarını yakından takip ettiklerini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu