blank
Haberler

Roger Ver’den kritik ABD açıklaması

Bitcoin.com’un kurucusu ve yöneticisi Roger Ver, kripto paralara dair ABD’de bir takım kötü şeyler yaşandığını iddia etti. ABD’de bazı federal yetkililerin kripto para şirketleri ve oluşumlarını fiziksel olarak ziyaret ettikleri ve bu şirketleri ve oluşumları tek tek zorla kapattırdıklarını iddia etmesi ABD’nin kripto para basınına geniş yer buldu.

Roger Ver, açıklamasında kripto paraların henüz daha gelişmesi gerektiğini ve yatırımcı sayısında artışlar olmaya devam edecek olduğunu umduklarını belirtti.

ABD’li federal eyalet yetkilileri kapı kapı dolaşıyor ve zorla kripto para oluşumlarını kapattırıyorlar. Bu asla olmaması gereken bir şey, bu tam bir çılgınlık! İnsanların kripto para alma özgürlüklerini bir federal eyalet yetkilisinin elinden alıyor olması ve bunu hızlı bir şekilde yapıyor olmaları kabul edilemez. – Roger Ver

Zorla kapatılan bir oluşum rapor edilmedi

Roger Ver’in ifadelerinin aksine bugüne kadar 1Broker ve benzeri olaylar dışında ABD’li federal eyalet temsilcileri tarafından zorla kapatma durumu hiç rapor edilmedi. ABD yargısına bu konuda bazı davalar gündemde olsa bile zorla kapatma ile ilgili bireysel ve oluşumların davası bulunmuyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu