Haberler

Roger Ver’e İnanılmaz Tepki Yağıyor: Piyasayı Sen Çökerttin!

Bitcoin.com CEO'su Roger Ver, hard fork konusunda yaptığı basın açıklamasından sonra eleştiri oklarının hedefinde.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, Bitcoin ABC ekibi olarak Bitcoin Cash hard forku ve 15 Kasım günü yaşananlar hakkında art arda açıklamalar yaptı. Bitcoin Cash hard forku süresince kendi sitelerinin (Bitcoin.com) sorunsuz olarak çalıştığını ve kripto para işlemleri ile ilgili sunucularda çökme sorunlarının yaşanmadığını açıklaması ile tepkilerin odağına geldi. Bitcoin Cash hard forkunun başarılı ve iyi geçtiğini, kazanan tarafın ise SV ekibi değil kendilerinin olduğunu açıklayan Ver’e yatırımcılar tarafından tepkiler çığ gibi büyüyor.

”Bilmiyorsun, Piyasa Çöktü!”

Bir yatırımcı ise Bitcoin.com CEO’su Roger Ver tarafından yapılan bu açıklama sonrasında ”sen bilmiyor musun, yoksa bu olan bitenden haberin mi yok? Şaka yapıyorsan komik değil ancak senin bu konuda bilmediğini Bitcoin Cash hard forkunun piyasayı ikiye böldüğünü, insanların zor emekler ve yıllarda çalışarak kazandığı parayı sadece Bitcoin Cash hard forku ısrarın ve insanları kötü yatırım yaptıklarına inandırman, piyasada BCH’nin güçlü olduğunu göstermen için başlattığın bu olay son derece kötü oldu. Seni desteklemiyor, bundan sonra Bitcoin Cash almıyoruz!” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu