BitcoinEthereum

Rothschild Investment, Bitcoin Yatırımını Artırdı, Ancak BTC’den Daha Çok Güvendikleri Bir Altcoin Var!

Rothscild yatırım fonu, daha fazla kripto para alıyor.

Rotschild Investment Corporation, kripto para yatırımını arttırma konusunda kararlı gözüküyor. Söz konusu yatırım şirketinin daha önce de kripto para yatırımı yaptığı biliniyordu ancak bu yatırımlarını arttırdıkları henüz ortaya çıktı. Rotschild Investment fonu, Grayscale’in Bitcoin fonundan 103.059 adet hisse daha satın aldı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu‘na (SEC) yapılan bildiri ile ortaya çıkan bu olay aslında fonların Bitcoin’e güvendiğini ve bu durumu fırsat olarak gördüğünü ortaya koyuyor. Rotschild Investment’ın elindeki GBTC yatırımını tam olarak 4,2 milyon dolara kadar çıkardı.

Rotschild ailesi sadece BTC değil aynı zamanda ETH de aldı. Fonun kısa süre içerisinde 13.817 adet daha Grayscale Ethereum Trust hissesi aldığı ortaya çıktı. Fon, bu sayede toplamda 6,3 milyon dolarlık ETH hissesine sahip oldu ve bu yatırımı ile Ethereum’a, Bitcoin’den daha çok güvendiklerini ortaya koydu. Şirket ilk ETH yatırımını Nisan ayında ortaya koymuştu. Şirketin ilk olarak ise sadece yarım milyon dolarlık GBTC alımı yaptığı ve bunun ocak ayına dayandığı biliniyor.

Monroe Rotschild tarafından 1908 yılında kurulan bu fon, ünlü Rotschild ailesi ile bir bağlantıya sahip değil ancak yine de ABD’nin en köklü yatırım fonlarından birisi olarak görülüyor. BTC fiyatının yeniden 30.000 dolar desteğinin altına indiği şu günlerde gelen bu haber birçok yatırımcı için sevindirici olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu