Kripto HaberleriHaberlerRusya'da kripto para kullanımı artabilir

Rusya’da kripto para kullanımı artabilir

Takip et

Rusya’da kripto paralar konusunda hükümet kanadının almak istediği önlemler ve almaya hazırlandığı bazı bilinmeyen önlemler ülkede kripto paraların gizli olduğu konusunda birçok insanı inandırabilir. Birçok Rus vatandaşı ülkesinde uygulanan istihbarat çalışmaları ve benzeri etkiler dolayısı ile katı kuralları aşmak ve gizli ödemeler yapmak için ne yapacak olduklarını yıllardır sormasına rağmen nakit ödemeler Rusya’da bu yüzden oldukça fazla yaygın.

Ekonomik olarak birkaç yıldır ABD’nin yaptırımları ve ülkede savaş ve savunma teknolojisi dışında diğer alanlara yapılan yatırımların son derece az olması, rüşvet konularının son derece fazla olmasının etkilerinin ekonomisi bozuk bir ülke haline getirdiği Rusya’yı çok daha fazla etkiliyor.

Rusya’da kripto para kullanımı artacak

Rusya’da iddialar eğer ki doğru çıkarsa kripto para kullanımının daha fazla artacak olduğu ve kripto paraların gizli bir ödeme aracı olduğunu anlayan birçok Rus vatandaşının Putin yönetiminin ve istihbarat kurumlarının etkisinden kurtulmak için bu şekilde kripto paralara 4 bir koldan yatırım yapmaya başlayabilecek olduğunu gösteriyor. Rusya’da birçok insan kripto para sahibi durumunda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları