HaberlerKripto Para

Rusya’da Kripto Para Yasaları Coronaya Takılmış Olabilir

Rusya yönetimi kısa süre önce kripto para birimi yasaları konusunda yeni bir açıklama yapmıştı.

Rusya’dan yapılan açıklamalarda ülkenin kısa süre içerisinde kripto para birimleri konusunda farklı adımlar atacak olduğu, bu adımlar sonucunda ise çok daha fazla yasal kararlar alacak oldukları bildirilmişti. Washington tarafından karar alınmaması, Avrupa ülkelerinin kripto para birimlerine yönelik düzenlemeler yapmaması nedeniyle Rusya’da bu konuda son derece yavaş kalmıştı.

Rusya’nın bugüne kadar kripto para birimleri ile ilgili herhangi bir düzenleme yapmaması akıllarda soru işaretlerine neden olurken, bir taraftan ise bu dönemde yasalar ile ilgili görünüşte hiçbir adım atılmaması corona virüsüne bağlandı.

Corona virüsü nedeniyle Putin birçok toplantıya katılmazken, Kremlin’den yapılan açıklamalarda ise ülke yönetiminin görevinin başında olduğu ve tarafsız olarak vatandaşları bilgilendirmeye devam edecek oldukları açıklandı. Rusya’da muhalefetin etkisi olmadığı için muhalifler hükümete güvenmiyor.

İlgili Haber
Bitcoin ve Kripto Paralar Rusya'da Yasaklanıyor Mu?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu