Kripto HaberleriHaberlerRusya'nın kripto paralar ile ilgili gizli planı olabilir

Rusya’nın kripto paralar ile ilgili gizli planı olabilir

Takip et

Rusya’nın kripto paralar konusunda düşündüğü planlar ve gizli işlerini sürdürmeye devam ettiği konusunda ortaya atılmış ciddi iddialar var.Rusya iddialara göre bir süredir kripto paralar konusunda ciddi ilişkiler ve gizli işler yürütmeye devam ediyor ve birçok ülkede kripto paralar konusunu yakından izliyor.

Rusya’nın kripto paralar konusunda aldığı ve alacak olduğu önlemler, ülkede kripto paraları yasaklamak için atılan basit adımların etkisini göstermeye başlaması ve diğer bir takım yasa tasarılarının Rusya’nın kripto paralar konusunda gizli planları olduğunu doğruluyor.

Rusya’nın planları çok farklı

Dünya tarihinde sürekli yarı yolda bırakması ile çok iyi tanınmış olan Rusya’nın bu yönde de kripto paralar konusunda bazı kişi ve ülkeleri yarı yolda bırakması gelecekte an meselesi olabilir. Ülkenin kripto paralar konusunda aldığı kararların etkisi ne kadar büyük olursa olsun, Rus vatandaşlarının kripto paralardan en azından bir kısmının asla vazgeçmeyecek olduğu ve bu konunun ne kadar ciddi olduğunu bildikleri Rus basınının gündeminde. Rus basınına göre Putin yönetimi kripto paraların Rus ekonomisine verebileceği zarardan endişe ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları