binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaSam Bankman-Fried'ın Avukatları Bir Kez Daha Tahliye Talebinde Bulundu!

Sam Bankman-Fried’ın Avukatları Bir Kez Daha Tahliye Talebinde Bulundu!

Sam Bankman-Fried'ın avukatları tutuksuz yargılama için geçici olarak serbest bırakılma talebini yeniledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

İflas etmiş olan kripto para borsası FTX’in kurucusu Sam Bankman-Fried, duruşmayı beklerken tutuksuz yargılanmak üzere geçici olarak serbest bırakılması için yeni bir talepte bulundu.

FTX Kurucusu Sam Bankman-Fried Duruşma Öncesi Geçici Tahliye İçin Yeniden Başvurdu

Bu hamle, kefaletle ilk serbest bırakılmasının iptal edildiği Ağustos ayından bu yana bir dizi yasal hamle sonrasında geldi.

Bankman-Fried’in yasal süreçteki yolculuğu Ağustos ayında, bir hakimin tanıkları etkilemeye çalıştığından şüphelenmesi üzerine gözaltına alınmasıyla başladı ve kefaletle serbest bırakılmasının iptal edilmesine yol açtı.

12 Eylül’de bu kararın iptali için yaptığı itiraz reddedildi ve 21 Eylül’de kararın iptali için yapılan bir sonraki girişim de hayal kırıklığıyla sonuçlandı.

Geçici tahliyeye ilişkin temel argümanlardan biri, 50’den fazla kişiden oluşan kapsamlı potansiyel tanık listesinin yanı sıra hükümet tarafından sağlanan binlerce sayfalık kanıt materyali ve 1.300’den fazla delil ile ilgilidir.

İlgili Haber  Bitcoin Borsası Upbit, Bu Altcoini Delist Edeceğini Açıkladı!

Savunma, savcılığın hangi tanıkları hangi sırayla çağıracağını tahmin etmenin zorluğuna dikkat çekerek, her günkü duruşmalara hazırlanmak için yeterli zamana sahip olmanın zorunlu olduğunu belirtti.

Yenilenen başvuruda, Bankman-Fried’in geçici olarak serbest bırakılması halinde uymayı taahhüt ettiği beş koşul belirtiliyor.

Bu koşullar arasında, hukuk ekibiyle birlikte belirlenen ofislerde veya saha dışı çalışma alanlarında ya da mahkemede olmadığı zamanlarda New York’taki geçici ikametgahında bir güvenlik görevlisinin gözetimi altında bulunma zorunluluğu yer alıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail