HaberlerNFT

Samsung Televizyonlara NFT Desteği Geliyor!

NFT çılgınlığı devam ediyor.

2021 yılında artan popülaritesi ile tüm alanlarda kendini gösteren NFT çılgınlığına son olarak televizyon dünyası da katıldı.

2022 yılına yeniliklerle başlayan Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, bu yıl çıkaracağı akıllı televizyonlarda NFT özelliğinin olacağını duyurdu.

Samsung’un TV’lere eklediği yeni özellik sayesinde kullanıcılar NFT pazarında gezinebilecek, NFT’leri inceleyip ve satın alabilecek.

Şirket tarafından yapılan duyuruda NFT uygulamasının Samsung’un 2022 model Micro LED, Neo QLED ve The Frame gibi serilerinde bulunacağı belirtildi.

NFT Platformu uygulaması dışında dışında Samsung Next aracılığıyla NFT ve Metaverse projelerine aktif olarak yatırım yapan Samsung, NFT platformu hakkındaki detayların önümüzdeki aylarda açıklanacağını belirtti.

Samsung ayrıca, yeni hizmeti ile NFT’leri destekleyen ilk büyük televizyon üreticisi olmuş oldu.

2021 yılında Samsung dışında bir çok dev isim de NFT çılgınlığına katıldığını duyurmuştu. Ödeme devi Visa, 150.000 $ karşılığında “Crypto Punk” isimli NFT koleksiyonunu almıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu