HaberlerTRON

Samsung’tan Üç Yeni Tron Desteği!

Tron ve Samsung ortaklığı giderek sağlamlaşıyor.

Teknoloji devi Samsung, TRON merkezli üç yeni uygulamaya destek vereceğini açıkladı. Söz konusu üç yeni Tron Dapps’ten (Blockchain tabanlı uygulama) ikisinin Super Player ve Blockchain Cuties olduğu kesin olarak biliniyor, üçüncü uygulama henüz netlik kazanmasa da Tronlink adı üzerinde duruluyor.

Bu senenin ekim ayında Tron uygulamalarını destekleyeceğini duyuran Samsung, destek girişimine Tron cüzdanını Galaxy S10’lara yükleyerek başlamıştı. İkili arasındaki ortaklık Samsung’un 3 yeni Tron Dapps’ini destekleyeceğini duyurmasıyla iyice pekişti. S10 kullanıcıları yeni eklentileri Blockchain Keystore’den indirerek kullanabilecekler.

Samsung Blockchain Keystore’den İndirilecek Başka Uygulamalar da Var

Kullanıcılar yalnızca belirtilen 3 uygulamayı değil, Cryptophishing, Dozer Bird, Links Puzzle ve Dark Town gibi uygulamaları da Samsung Blockchain Keystore’den uygulaması üzerinden indirebiliyorlar.

Tron’un şu anki fiyat grafiği 2019’un en düşük seviyelerinde seyrediyorken Samsung’un attığı bu yeni adımın TRX fiyatlarını yukarı çekmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu