Kripto HaberleriAnalizŞangay Güncellemesi Sonrası Stake'ten Çıkan Ethereum'lar Fiyatı Düşürür Mü? Analist Değerlendirdi!

Şangay Güncellemesi Sonrası Stake’ten Çıkan Ethereum’lar Fiyatı Düşürür Mü? Analist Değerlendirdi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analisti Chris Burniske yaptığı açıklamasında Ethereum’un Şangay güncellemesi sonrasında stake’ten çıkarılacak ETH’ler ile ETH fiyatın düşeceğine dair endişeler hakkında konuştu.

Chris Burniske’ye Göre Ethereum’da Para Çekimlerinin Açılması Düşüş Değil Yükseliş Getirebilir

Şangay güncellemesinin aslında Ethereum stake etme riskini azaltacağını ve güncellemeyi takip eden aylarda ETH stake etme yüzdesinde bir artışa yol açacağını savundu.

Burniske’ye göre, bu fon akışları ETH fiyatları için düşüş değil yükseliş anlamına geliyor.

Burniske, güncellemenin “büyük bir ETH çöküşünü” tetikleyebileceği yönündeki endişeleri ele almaya devam etti. Diğer kripto paraların %50-70’ine kıyasla şu anda ETH’nin yalnızca %15’inin stake edildiğine dikkat çekti. Burniske bu düşük oranı, Şanghay güncellemesinden önce ETH’nin stake edilmesi için tanımlanmamış kilitleme süresine bağladı ve bunun birçok yatırımcıyı tokenlerini stake etmekten caydırdığını savundu.

İlgili Haber
Balinadan Binance'e 50 Milyon Dolarlık Transfer: Bu Altcoinden Satın Aldı!

Tüm iyimserliğine rağmen Burniske, Şanghay güncellemesinin ardından ETH fiyatlarında bir miktar dalgalanma beklenebileceğini de kabul etti. Bununla birlikte, yatırımcıları kısa vadeli dalgalanmalardan “korkmamaya” ve stake etmenin potansiyel faydaları konusunda uzun vadeli bir bakış açısına sahip olmaya çağırdı.

Bir takipçisinin Ethereum staking para çekme işlemlerinin etkinleştirilmesinin Ethereum’dan Bitcoin’e kaçışı hızlandırabileceğini öne süren tweet’ine yanıt olarak Burniske bu söyleme karşı çıktı. Kilitlenmemiş ETH’nin kalan %85’inin Ethereum ve Bitcoin arasında zaten serbestçe hareket edebildiğini ve her iki kripto paranın da kaliteli varlıklar olarak görülmesi gerektiğini savundu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları