coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment Analistleri Açıkladı: "Bitcoin Rallisindeki Karlar Bu Üç Altcoine Akıyor"

Santiment Analistleri Açıkladı: “Bitcoin Rallisindeki Karlar Bu Üç Altcoine Akıyor”

Kripto para borsası Santiment'in yaptığı açıklamaya göre son Bitcoin rallisindeki karlar bu üç altcoine akıyor olabilir.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Santiment’ten gelen son analizlere göre Bitcoin’de yaşanan son rallinin ardından elde edilen karların akışı bazı altcoinlere yoğunlaştı.

Analistlere göre BTC rallisinin ardından altcoinlerde aylardır yaşanan kayıp serisi kendisini telafi etmeye başladı. Analistler, BTC fiyatının 35.000 doların hemen altında seyretmesinin ardından son haftalarda yaşanan ralliden elde edilen karların Status (SNT), SushiSwap (SUSHI) ve Bluzelle (BLZ) gibi büyük ve orta ölçekli kripto paralara aktığını savundu.

Verilere göre son yedi günde SNT %108, SUSHI %82 ve BLZ %39 değer kazandı.

İlgili Haber  Günler Önce Yenilgiyi Kabul Eden Ayı Analisti il Capo Yine Konuştu: "Bu Seviyenin Altına İniş Son Ralliyi Geçersiz Kılar"

Santiment analistleri yaptıkları diğer bir analizde ise Bitcoin, Ethereum ve S&P 500 endeksini arasındaki korelasyonu değerlendirdi. Analistlere göre Bitcoin ve Ethereum’daki rallinin şimdilik duraklaması ile birlikte S&P 500 bu hafta büyük bir ralli yaşadı. Santiment, sektörlerin sırasıyla yaşadığı rallilerin ardından önümüzdeki hafta kripto paraların halen hisse senedi piyasasındaki hareketlere bağımlı olup olmadığı ortaya çıkacak.

BTC’deki son ralli kısmi olarak BlackRock’ın spot ETF başvurusunun kabulü ile ilgili spekülasyonlar tarafından tetiklenmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail