coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizSantiment: "Bitcoin'deki Yükselişi Kaçırmak İstemiyorsanız Bu Altcoini İzleyin!"

Santiment: “Bitcoin’deki Yükselişi Kaçırmak İstemiyorsanız Bu Altcoini İzleyin!”

Santiment, Litecoin'deki yükselişin Bitcoin ve piyasada yükseliş eğilimine işaret ettiğini belirterek, yatırımcıların LTC'yi izlemesi gerektiğini söyledi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin 47.000 doları aşarak güçlü yükselişini devam ettirirken altcoinlerde de yükseliş yönlü hareketlilik yaşanıyor.

Bu noktada en büyük altcoin Ethereum (ETH) 2,500 doları aşarken dijital gümüş olarak bilinen Litecoin de 22 Ocak’tan bu yana ilk kez 70 doları aştı.

Bitcoin ve LTC’deki yükselişi birlikte değerlendiren Santiment, Litecoin’in yükselişinin BTC ve altcoinler için yükseliş öncüsü olduğunu savundu.

Bu noktada Litecoin’in hafif bir yükseliş yaşadığını ve bu yükselişin piyasa dinamiklerinde yükseliş eğilimine işaret ettiğini belirten Santiment, yatırımcıların yükselişin devamı için LTC’yi takip etmesi gerektiğini söyledi.

“Litecoin hafif bir yükseliş yaşadı ve 22 Ocak’tan bu yana ilk kez 70 doların üzerine sıçradı.

Şimdilik, piyasa değeri 19. sırada yer alan varlık için işlem hacmi oldukça hareketsiz.

Ancak LTC’de yaşanan yükseliş gibi izole edilmiş pompalar genellikle BTC için öncü yükseliş verisi olduğundan LTC’yi izleyin. “

Bunun dışında LTC’deki RSI’ı da değerlendiren analistler, RSI’ın da yükseliş sinyali verdiğini değerlendirdi. Analistler RSI’daki iki ayın en yüksek seviyesinin genellikle artan satın alma momentumuna ve potansiyel yukarı yönlü fiyat hareketine işaret ettiğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail