BitcoinHaberlerKripto Para

Santiment: “Bu 7 Altcoin Alım Bölgesinde”

Santiment, satın alma bölgesinde olduğunu düşündüğü altcoinleri paylaştı.

Kripto analiz firması Santiment, Rusya Ukrayna krizinin devam ettiği bugünlerde aşırı satış durumunda olduğunu düşündüğü 7 altcoini paylaştı.

Santiment, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Fantom (FTM), Curve DAO Token (CRV), 1inch (1INCH), Enjin (ENJ), Chiliz (CHZ), Loopring (LRC) ve Skale’nin (SKL) “tarihsel olarak iyi bir satın alma bölgesinde” olduğunu söyledi.

Boğa sinyali gördüğü altcoinler için parantez açan Santiment bu altcoinlerin fiyatlarının daha da düşebileceği konusunda yatırımcıları uyardı.

Kripto para fiyatları volatil modellerini sürdürürken, altcoinler ortalama trader getirilerine dayalı olarak kesinlikle farklı yollar ve sonuçlar gösterdi.

Sonuçlarda birden fazla zaman dilimi kullanıldığında, söz konusu altcoinlerin büyük çoğunluğunun aşırı satım durumunda olduğunu görüyoruz, ancak daha fazla düşmesi de çok muhtemel.”

Fantom (FTM), Loopring (LPC), Chiliz (CHZ) ve Enjin (ENJ) ATH’lerinden yaklaşık %60 ile %80 arasında düşerken 1inch (1INCH), Skale (SKL) Curve DAO Token (CRV) ise %84 ile % 96 oranında değer kaybettiler.


*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu