binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment: “Bu İki Altcoinde Short Sıkışması Var, Her An Yükseliş Yaşanabilir!"

Santiment: “Bu İki Altcoinde Short Sıkışması Var, Her An Yükseliş Yaşanabilir!”

Bitcoin Cash (BCH) ve Loopring (LRC) analizlerini paylaşan Santiment, bu iki altcoinin yükselişe geçebileceğini belirtti..

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin ve altcoinlerde ETF onayı sonrasında önemli bir düzeltmeden geçerken zincir üstü analiz firması Santiment, analizleriyle dikkat çekmeye devam ediyor.

Bu noktada son olarak Bitcoin Cash (BCH) ve Loopring (LRC) analizlerini paylaşan Santiment, bu iki altcoinin yükselişe geçebileceğini savundu.

Santiment, piyasadaki keskin düşüşlerin ardından BCH ve LRC için Binance’te çok sayıda short pozisyon açıldığına dikkat çekti ve bu durumun yükseliş sinyali olabileceğini belirtti.

“Bitcoin Cash (BCH) ve Loopring (LRC) bu hafta kripto piyasasının ağır bir şekilde düşmesinin ardından Binance’de en fazla short pozisyon açılan varlıklar arasında yer alıyor.

BCH ve LRC zaten yükseliş işaretleri gösterirken, açılan short pozisyonların likit edilmesi, yaşanacak yükselişler için yakıt görevi görebilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail