coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment, Bugünlerin En Popüler 2 Altcoinini Açıkladı: "Bitcoin'den Sonra Bunlar Geliyor"

Santiment, Bugünlerin En Popüler 2 Altcoinini Açıkladı: “Bitcoin’den Sonra Bunlar Geliyor”

Kripto para analiz şirketi Santiment'ten analistler, bugünlerde en fazla popüler hale gelen altcoinleri açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

En popüler kripto para analiz şirketlerinden biri olan Santiment, yayınladığı son analizinde kripto dünyasının mevcut durumda en popüler altcoinlerine ışık tuttu.

Analiz şirketine göre Bitcoin, sürpriz olmayacak bir şekilde en popüler kripto para konumunda olmaya devam ediyor. Analistler, bu popülerliğin bugün ABD eski Başkanı Donald Trump’ın Bitcoin madenciliğine duyduğu ilgiyi açıklamasının ardından bir sıçrama yaptığını düşünüyor.

Donald Trump, yaptığı açıklamasında Biden’ı bir BTC düşmanı olarak nitelemiş ve bundan sonra piyasaya sürülecek Bitcoin’lerin tamamının ABD sınırları içerisinde çıkarılmasını istediğini belirtmişti. Trump’ın bu açıklamasının ardından ABD’de borsada işlem gören madencilik şirketlerinin hisselerinde önemli bir artış gözlendi.

İlgili Haber  FED'in Faiz Kararının Ardından Santiment 4 Altcoin İsmi Verdi: "Bugün Bunlar Öne Çıkıyor"

Diğer taraftan Santiment analistleri, BTC’ye ek olarak iki kripto paranın da bugünlerde son derece popüler hale geldiğini düşünüyor.

Bunlardan ilki olarak Minswap (MIN) analistlerce örnek olarak gösterildi. Santiment’e göre, şeffaflık ve güvenilirlik açısından endişelerin giderek artması, bu altcoine olan ilgiyi artırmış olabilir.

İkinci olarak ise Santiment, Onyxcoin (XCN) adlı altcoinin bugünlerde kripto para piyasasının en popüler altcoinlerinden biri haline geldiğini savunuyor. Bunun nedeni olarak ise çekirdek zincir doğrulamasının ve gaz ücreti olarak Klay zincirinin kullanılmasını gösteriyorlar.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları