binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment, Geliştiricilerin En Fazla Odaklandığı RWA Tokenlerini Açıkladı: Bu Popüler Altcoin Büyük...

Santiment, Geliştiricilerin En Fazla Odaklandığı RWA Tokenlerini Açıkladı: Bu Popüler Altcoin Büyük Fark Attı!

Santiment son 30 günde geliştirici aktivitesi en yüksek RWA altcoinlerini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son zamanlarda piyasada en çok konuşulan konulardan olan RWA altcoinleri yatırımcılar ve geliştiriciler arasında da oldukça popüler oldu.

Bu noktada kripto para analiz platformu Santiment, geliştiricilerin son 30 gün içerisinde en çok odaklandıkları altcoinleri sıraladı.

Buna göre listede ilk sırada Chainlik (LINK) bulunurken, onu Synethetix (SNX) ve Centrifuge (CFG) takip etti.

Santiment’in paylaştığı listeye göre son 30 günde geliştirici aktivitesi en yüksek RWA altcoinleri şu şekilde sıralandı:

“Chainlink diğer altcoinlere büyük fark attı ve şu anda RWA sektöründeki bir sonraki en aktif proje olan Synthetix’ten 2,49 kat daha fazla günlük aktivite üretiyor.

1 -Chainlink – LINK
2 – Synthetix– SNX
3 – Centrifuge– CFG
4 – Dusk Foundation– DUSK
5 – Oraichain – ORAI
6 – Creditcoin –CTC
7 -İxswap – IXS
8 – Maker DAO – MKR
9 – Polymesh Network– POLYX
10 –Reserve Protocol– RSR”

Gerçek Dünya Varlıkları (RWA), dijital ortamın dışında var olan somut varlıkları temsil eden bir kripto para sınıfını ifade etmektedir. Bunlar tahvillerden gayrimenkullere, emtialara ve makinelere kadar uzanabilir. RWA’lar, bu varlıkların Merkeziyetsiz Finans (DeFi) ekosisteminde yer bulmasını sağlayarak, genellikle erişilemeyen bu finansal araçların kullanılabilirliğini artırıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail