binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSantiment, Yeni Trend Olan İki Altcoinin İsmini Verdi: Biri XRP'ye Benzetiliyor!

Santiment, Yeni Trend Olan İki Altcoinin İsmini Verdi: Biri XRP’ye Benzetiliyor!

Kripto para analiz şirketi Santiment, şu anda trend olduğunu iddia ettiği iki farklı altcoini kullanıcılar ile paylaştı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Santiment, yaptığı açıklamasında iki altcoinin dikkat çekici davranışlarda bulunduğunu tespit etti.

Analistlere göre Velo (VELO), son zamanlarda kripto para trader’ları arasında ilgi çekmeye başladı ve “Güneydoğu Asya’nın XRP’si” olarak adlandırılmaya başlandı.

Analistler, VELO fiyatının son 6 haftada %358 yükseliş yaşadığını da ekledi. Santiment, UMA altcoinin de kullanıcı ilgisinde büyük bir yükseliş gördüğünü ve son 36 saat içinde %50’den fazla yükseliş yaşadığını söyledi.

İlgili Haber  Japonya'nın En Büyük Finans Kuruluşlarından Birinden Ses Getiren Ripple (XRP) Adımı!

Bununla birlikte özellikle VELO’ya olan yüksek ilginin bir kısmının negatif duyarlılıktan kaynaklandığını da hatırlatmakta fayda var. Yine de veriler incelendiğinde pozitif duyarlılığın negatif duyarlılıktan yüksek olduğu gözleniyor. UMA tarafında ise her ne kadar negatif duyarlılık da olsa da pozitif duyarlılığın daha yüksek oran olduğu gözlendi.

UMA dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde listeli durumda olsa da VELO ise henüz listelenmiş değil.

Santiment, trend olan diğer altcoinleri ise TON, PAC, GAME, BTC, TRAC, GOT, AKT ve NEAR olarak sıralandı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail