Ana SayfaAltcoinSantiment'ten Bu Altcoine Yorum: "Balinalar Devrede, İşler İlginçleşebilir!"

Santiment’ten Bu Altcoine Yorum: “Balinalar Devrede, İşler İlginçleşebilir!”

Takip et

Veri sağlayıcısı Santiment kısa süre önce attığı bir Tweet’te Haziran ayında Cardano balinalarının şaşırtıcı miktarda ADA satın aldığını ve bu eğilimin Ağustos ayında da devam etmesi halinde “işlerin ilginç bir hal alabileceğini” paylaştı.

Santiment Açıkladı: Balina Hesaplar Cardano Mu Depoluyor?

Santiment’in açıklamasına göre, Haziran ayındaki fiyat düşüşünden yalnızca bir hafta kadar sonra balina hesapları Cardano’nun yerel tokeni ADA’dan 138 milyon dolarlık satın alım yaptı.

Santiment ekibi, şimdilik bu miktarın şaşırtıcı görünmediğini, ancak bu yatırımcıların Ağustos ayında da ADA satın almaya devam etmesi halinde işlerin ilginçleşebileceğini belirtti.

İlgili Haber
Cardano'yla (ADA) İlgili İki Önemli Açıklama Geldi!

Temmuz ayının başlarında da balinalar ADA toplamaya başlamıştı. O dönemde, 10.000-100.000 ADA tutan cüzdanlar bir ay içinde 79.1 milyon dolarlık ADA satın aldı.

Daha önce Cardano, zincir içi işlem hacminde %238’lik bir artışa ulaşmış ve böylece Bitcoin, Ethereum ve Dogecoin’i geride bırakmıştı.

Cardano ve Input Output Global’in (IOG) kurucusu Charles Hoskinson, yakın zamanda attığı bir tweet’te ADA’nın volalitesinden şikayet eden bir Twitter kullanıcısına yüklendi.

Kullanıcı, 2021 yılının Ocak ayında satın aldığı 5.000 dolarlık ADA tokeninin değerinin 1.500 dolara kadar düştüğünü söyleyerek sitem etmişti.

Hoskinson ise, bu miktardaki tokenin şu anda 6.750 dolara tekabül ettiğini belirtti ve kripto para piyasasında herhangi bir kontrolü olmadığının altını çizdi.

Hoskinson, “piyasalar doğal olarak yükselebilir ve düşebilir” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları