Kripto HaberleriAltcoinCardano'yla (ADA) İlgili İki Önemli Açıklama Geldi!

Cardano’yla (ADA) İlgili İki Önemli Açıklama Geldi!

Takip et

Bitcoin (BTC) ve kripto para birimlerinin popülaritesi artmaya devam ederken bankalar da gelişen kripto sektörüne daha da yakınlaşıyor.

Bu bağlamda son haber İsviçre’nin dijital bankası Sygnum Bank‘dan geldi.

Aynı zamanda dünyanın ilk dijital bankası olma özelliğine de sahip olan banka, bugün yaptığı basın açıklamasında piyasa değerine göre sekizinci en büyük kripto para olan Cardano (ADA) ile stake hizmetlerini genişlettiğini duyurdu.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Banka müşterileri Sygnum’un kurumsal bankacılık platformu aracılığıyla artık Cardano’yu stake edebilirler ve stake ödülleri kazanabilirler.”

Sygnum halihazırda müşterileri için Ethereum (ETH), İnternet Bilgisayar Protokolü (ICP) ve Tezos (XTZ) üzerinde stake yapma imkanı sunuyor.

Sygnum Bank’ın İş Birimleri Başkanı Thomas Eichenberger şu açıklamalarda bulundu:

“Dijital varlıkların kurumsal olarak benimsenmesi artmaya devam ettikçe, temel protokollerin yanı sıra ödül kazanma kabiliyetine yönelik talep de artmaya devam ediyor.

Sygnum’un şimdi Cardano’yu da içerecek şekilde stake hizmetlerini genişletmesi, müşterilerimize bir bankanın güvenilirliğini ve gönül rahatlığıyla desteklenen geniş bir yatırım fırsatları yelpazesi sunuyor.”

Cardano Kurucusundan Vasil Hard Fork Açıklaması!

Sygnum Bank’ın Cardano (ADA) açıklamasıyla beraber ADA kurucusu Charles Hoskinson da merakla beklenen Vasil Hard Fork yükseltmesiyle ilgili açıklama yaptı.

Vasil Hard Fork’ta daha fazla gecikme beklemediğini ve söz konusu yükseltmenin son testten geçtiğini belirtti.

İşlerin sistematik ve düzenli bir şekilde ilerlediğini söyleyen Hoskinson, “testin son aşamalarındayız, Bu nedenle, yeni bir şey keşfedilmediği sürece daha fazla gecikme yaşayacağımızı tahmin etmiyorum. Size her şeyin yolunda olduğuna dair bir güncelleme vermek istedim.” dedi.

İlgili Haber
Cardano (ADA) Vasil Hard Fork'u İkinci Kez Ertelendi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları