binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriDogecoinSantiment'ten Dogecoin (DOGE) İçin Yükseliş Sinyali!

Santiment’ten Dogecoin (DOGE) İçin Yükseliş Sinyali!

Santiment, Dogecoin'deki güçlü momentumun güçlü balina aktivitesinden kaynaklandığını belirtti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük mem tokeni Dogecoin (DOGE), geçtiğimiz hafta %25’ten fazla artış kaydederek güçlü yükselişini devam ettirdi. Bu noktada DOGE, 2024’ün başından bu yana şu ana kadar %134 kazanç elde etti.

Dogecoin’deki bu yükselişin arkasında hangi nedenlerin olduğu ve yükselişin devam edip etmeyeceği merak edilirken zincir üstü veri sağlayıcısı Santiment, Dogecoin’deki güçlü momentumun güçlü balina aktivitesinden kaynaklandığını belirtti.

Verilere göre, önemli miktardaki hareketsiz balinaların DOGE varlıklarını yeniden etkinleştirip yeniden dolaşıma soktuğunu belirten Santiment, bu hareketliliğin DOGE’de yükseliş getirdiğini söyledi.

Santiment ayrıca DOGE fiyatındaki bu yükselişin genellikle piyasa zirvelerinden önce gelen alışılagelmiş kaçırma korkusu (FOMO) içermediğine dikkat çekerek, bu durumun DOGE’deki rallinin devam edebileceğini gösterdiğini belirtti.

“Dogecoin gün içinde +%10, bu hafta ise +%29 arttı. Piyasa değerine göre en iyi mem tokenin bu yükselişi (genel olarak piyasa değerine göre 8. Kripto para) DOGE’yi tekrar dolaşıma sokan büyük hareketsiz balinalar tarafından ve normalde zirveleri oluşturan FOMO eksikliği tarafından destekleniyor .”

DOGE yazım esnasında 0,206 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail