Kripto Para

”Satıcılar Bitcoin Kabul Etmiyor, 0 Dolara İnecek!”

PayPal CEO’su Dan Schulman'dan Bitcoin açıklaması

PayPal CEO’su Dan Schulman, Davos’ta yaptığı açıklamada, kripto para birimlerinin geleceğini iyi görmediğini ve Bitcoin hakkında kendi yorumunun 0 doları er ya da geç olarak bir gün görecek ve son bulacak olduğunu açıkladı. Kripto paralara güvenmediğini, değerinin olmadığına inandığını ve kripto para sahibi olanların dikkatli olması uyarısında bulunan PayPal CEO’su Dan Schulman, kripto para birimlerinin Bitcoin değerinin 0 doları bulması ile birlikte son bulmasını beklediğini açıkladı. Bitcoin değerinin 0 doları neden bulacağı hakkında yaptığı açıklamada ise kripto paraların bugün bile değerinin olmadığını ve satıcılar tarafından asla tercih edilmediğini açıkladı.

Satıcılar, dünya genelinde kripto para veya Bitcoin ödeme yöntemi ile ödeme almayı asla istemiyorlar ve bunu riskli olarak gördüklerini, kripto para birimlerinin değerinin çok sık değiştiğinden dolayı asla ödeme yöntemi olarak kabul etme durumları olmadığını dile getiriyorlar. Bitcoin sahibi olan yatırımcılar ise satıcıların kripto paralar ile ödeme yöntemi tercih etmesinin gelecekte sayılarının artabileceğini ve bugün henüz 25 milyon olan kripto para yatırımcısı sayısının gelecekte çok daha fazla artmasını bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu