binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSatoshi Nakamoto'yu Bulmak İçin 100.000 Dolardan Fazla Para Toplandı

Satoshi Nakamoto’yu Bulmak İçin 100.000 Dolardan Fazla Para Toplandı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Yıllardır binlerce habere konu olan ama hakkında en ufak bir bilgi bulunmayan Bitcoin’in kurucusu Satoshi Nakamoto‘yu bulmak ve gerçek kimliğini ortaya çıkarmak için bir kampanya başlatıldı.

İlgili Haber  Wanted: Satoshi Nakamoto

Erkek mi kadın mı?, bir kişi mi yoksa birden fazla kişi mi?, hangi ülke vatandaşı? gibi sorular şu anda dünyada binlerce hatta milyonlarca insan tarafından soruluyor.

Bu soruların hepsini gidermek ve Bitcoin‘in gelişmesi için bunu kuran kişi ve kişilerin bulunması gerektiğini düşünen kripto para yatırımcısı German Neff, oluşturduğu bu kampanya ile oldukça kararlı. Satoshi Nakamoto bulunana kadar çalışmalarına devam edeceğini söyleyen Neff’in kurduğu fona şu ana kadar 100.000 dolardan fazla para toplanmış durumda.

Toplamda 220.000 dolar fon toplamayı hedefleyen grup, dünyanın çeşitli yerlerinde ofisler kuracağını ve toplanan paraların eşit bir şekilde bu ofislere pay edilceğini ifade etti.

German Neff’e göre eğer dünyada ne kadar çok kişi bu kampanyaya katılırsa amaca ulaşmanın o kadar kolay olduğunu sözlerine ekledi.

Ayrıca dünyada bir çok kişi Satoshi Nakamoto’nun çoktan bulunduğunu ve elinde bulundurduğu ciddi Bitcoin varlığı dolayısıyla öldürüldüğünü iddia ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail