coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSEC Başkanı Gary Gensler'in Övdüğü Altcoin Hayal Kırıklığına Uğrattı!

SEC Başkanı Gary Gensler’in Övdüğü Altcoin Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Intotheblock yaptığı paylaşımda hangi altcoin yatırımcılarının en çok zararda olduğunu açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin liderliğinde altcoinler Nisan ayından bu yana büyük bir düşüş yaşarken bu kademeli düşüşte pek çok yatırımcı zarar etti.

Ancak bazı altcoinler yaşadıkları büyük düşüle yatırımcılarını hayal kırıklığına uğrattı. Bu noktada Intotheblock yaptığı paylaşımda hangi altcoin yatırımcılarının en çok zararda olduğunu açıkladı.

Buna göre listede ilk sırada bir zamanlar SEC Başkanı Gary Gensler’in övdüğü proje Algorand (ALGO) yer aldı. ALGO yatırımcılarının %91’i zararda bulunuyor. %2’si şu anda başabaş noktasında bulunurken, sadece %7’si kâr elde etti.

İkinci sırada popüler metaverse projesi The Sandbox (SAND) yer aldı. Buna göre SAND yatırımcılarının %84,5’i zararda bulunuyor.

Üçüncü sırada ise henüz boğa görmemiş altcoin projesi Arbitrum (ARB) yer alıyor. Buna göre ARB yatırımcılarının ise %83,4’ü zararda bulunuyor.

ALGO, SAND ve ARB’yi Axie Infinity (AXS,) Chiliz (CHZ), Cardano (ADA), Aave (AAVE), Lido DAO (LDO), Uniswap (UNI) ve Chainlink (LINK) takip etti.

“Bu grafik, yatırımcılarının en fazla zarara uğradığı en iyi altcoin projelerini gösterir.

Algorand, yatırımcılarının %91’inin zarara uğramasıyla listenin başında yer alıyor.

Arbitrum, Sandbox ve Axie Infinity zarar sıralamasında birbirine yakın ve yatırımcılarının yaklaşık %80’i zararda.

Büyük zararlara rağmen bu varlıklar, güçlü temeller ve zincir içi faaliyet ve büyüme işaretleri gösterdikleri sürece büyük fırsatlar sunabilir.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları