binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizSEC Ethereum ETF Kararını Saat Kaçta Açıklayacak? Bloomberg Analistleri Kesin Gözüyle Baktığı...

SEC Ethereum ETF Kararını Saat Kaçta Açıklayacak? Bloomberg Analistleri Kesin Gözüyle Baktığı Tahminlerini Açıkladı!

Bloomberg ETF analistleri Eric Balchunas, Ethereum ETF'lerinin New Jersey saatiyle 16.00'da (UTC 08.00-TSİ 23:00) onaylanacağını tahmin ediyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum yatırımcıları ve tüm kripto para piyasası SEC’in spot Ethereum ETF kararını beklerken kararın açıklanacağı saat merak ediliyor.

Bu noktada net bir bilgi bulunmazken Bloomberg ETF analisti Eric Balchunas, SEC’in ETH ETF’lerinin onaylayacağına inandığını belirterek bir saat tahmininde bulundu.

İlgili Haber  Spot Ethereum ETF Kararı Beklenirken SEC Başkanı Gary Gensler Kripto Para Karşıtı Açıklamalarına Devam Ediyor!

Bu noktada SEC’in spot Bitcoin ETF açıklama saatine göre bir tahmin yapan Balchunas, ETH ETF’lerinin New Jersey saatiyle 16.00’da (UTC 08.00) onaylanacağını tahmin ediyor.

Buna göre ETH ETF kararının TSİ 23:00’de açıklanması bekleniyor.

Balchunas, SEC’nin spot BTC kararını Türkiye saatiyle 22:45’te açıkladığını hatırlatarak spot Ethereum ETF’iyle ilgili kararın 23:00’te açıklanabileceğini tahmin etti.

Bloomberg analisti James Seyffart da Balchunas’ın tahminine katıldığımı belirterek “SEC’in Ethereum ETF kararını açıklaması için belirlenmiş bir zaman yok ancak beklenti piyasanın kapanması civarında olacaktır. Sabah geç saatlerde de gelebilir ama bana pek olası görünmüyor. Bu kararın yarın akşam 6’dan önce geleceğini neredeyse garanti edebilirim.” dedi.

Bilindiği üzere SEC, bu hafta başında borsa ve ETF ihraççılarıyla iletişime geçmiş ve Bloomberg ETF analistleri ETH ETF onay ihtimalini %75’r yükseltmişti. Bu durum sonrasında ETH büyük bir yükseliş yaşadı.

SEC bugün VanEck’in spot Ethereum ETF başvurusuyla ilgili kararını açıklayacak.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail