coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSEC Terra Luna Davasında Yeni Gelişme! Bu Ülkenin Başbakanı da Luna'ya Yatırım...

SEC Terra Luna Davasında Yeni Gelişme! Bu Ülkenin Başbakanı da Luna’ya Yatırım Yapmış!

ABD SEC tarafından yayınlanan mahkeme belgeleri, bu ülke başbakanının Luna token satın almak için 75 bin dolar yatırım yaptığını gösteriyor.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Karadağ Başbakanı Milojko Spajic’in, Terraform Labs’ın ilk yatırımcılarından biri olduğu ortaya çıktı. ABD SEC tarafından yayınlanan mahkeme belgeleri, Spajic’in Nisan 2018’de 750 bin Luna token satın almak için 75 bin dolar yatırım yaptığını gösteriyor.

SEC, Karadağ Başbakanı’nın Terra’da Erken Yatırımcı Olduğunu Ortaya Çıkardı

Belgelere göre Başbakan Spajic, 23 Nisan 2018’de Singapur’da tescil edilmesinden sadece günler önce Terraform Labs’e yatırım yapan ilk yatırımcılar arasındaydı.

Terraform Labs’ın Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile anlaşmaya varmasından yaklaşık bir hafta sonra, Nisan ayındaki bir mahkeme belgesinden elde edilen yeni bulgular, başarısız kripto projesiyle ilgili bir başka tartışmayı yeniden alevlendirdi.

İlgili Haber  Binance'in Girişim Sermayesi Kolu Binance Labs, Yatırım Yaptığı Son Projeyi Açıkladı!

Karadağ medya kuruluşu Vijesti’nin haberine göre, Ekim 2023’te göreve gelen Başbakan Milojko Spajic, Nisan 2018’de Singapur merkezli Terraform Labs’a 75.000 dolar yatırım yaparak 750.000 Terra (LUNA) token satın aldı.

Rapor, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan bir mahkeme belgesinde açıklandı. Mahkeme belgeleri kamuoyuna açıklanana kadar, Karadağ Başbakanı başarısız kripto projesine hiçbir zaman şahsen yatırım yapmadığını iddia etmişti.

Ancak SEC mahkeme belgeleri, adını yatırımcılar listesinde 16. sıraya koydu ve Terraform ile 17 Nisan 2018 tarihli bir sözleşme ile şirketin ilk yatırımcılarından biri olduğunu gösteriyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları