binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinSEC'ten Spot Bitcoin ETF Onayı Alan Valkyrie'den Yeni BTC Hamlesi Geldi!

SEC’ten Spot Bitcoin ETF Onayı Alan Valkyrie’den Yeni BTC Hamlesi Geldi!

Valkyrie 2 kat kaldıraçlı Bitcoin Vadeli İşlemler ETF'sini başlattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

SEC’ten spot Bitcoin ETF onayı alan Valkyrie 2 kat kaldıraçlı Bitcoin Vadeli İşlemler ETF’sini başlattı.

Valkyrie açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Uzman bir dijital varlık yatırım yönetimi şirketi olan Valkyrie Investments Inc. (“Valkyrie”), Valkyrie Bitcoin Vadeli İşlemler Kaldıraçlı Strateji ETF’sinin (NASDAQ: BTFX) lansmanını duyurmaktan heyecan duyuyor.

BTFX’in piyasaya sürülmesi, Valkyrie’nin, yatırımcılara Bitcoin’e doğrudan, kaldıraçsız bir şekilde maruz kalma olanağı sağlayan bir spot Bitcoin borsasında işlem gören ürün olan Valkyrie Bitcoin Fonu’nu (Nasdaq: BRRR) başarılı bir şekilde piyasaya sürmesinin ardından geldi.”

Valkyrie CEO’su Leah Wald açıklamasında, “BTFX’in lansmanı, yatırımcılara Bitcoin’e ve bir bütün olarak dijital varlık ekosistemine erişim için yenilikçi seçenekler sunma konusundaki kararlılığımızı temsil ediyor. Şu anda Bitcoin’e bu kadar odaklanıldığında, tüccarlar ve yatırımcılar bu alandan yararlanmak için finansal araçları nasıl kullanabileceklerine bakıyorlar ve dijital varlık odaklı ETF’lerin lideri olarak onlara aşağıdaki olanakları sağladığımızdan emin olmak istedik: harika bir fon olacak.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail