fbpx
Haberler

Sen Misin Bitcoin’i Yerden Yere Vuran? Jordan Belfort’un Şirketine El Konuldu!

Jordan Belfort'un şirketine el konuldu.

Jordan Belfort, kripto para dünyasında yakından tanınan isimlerden birisi ve sürekli Bitcoin hakkında olumsuz açıklamalar yapması ile biliniyor. Kripto para birimleri konusunda olumsuz açıklamaları dolayısı ile kripto para sahipleri tarafından sık sık tepki ile karşılaşan ünlü isim, yatırımcıların gelecekte yaptıkları yatırımlardan dolayı çok fazla pişman olabilecek olduklarını ve yatırımlarının değerinin düşeceği ve bir daha tekrar yükselmeyecek olduğuna varan açıklamaları ile tanınıyor. Jordan Belfort, Wall Street’te yaptığı 110 milyon doları bulan dolandırıcılık olayından sonra ise bugün şirketine yetkililer tarafından el konuldu ve şirketin tüm varlıkları yetkililer tarafından süresiz olarak donduruldu.

Bu haber kripto para mecrasında ise kısa süre içerisinde yayıldı ve yatırımcılar bu olaydan sonra ”bu olay dolayısı ile mutluyuz. Bitcoin ve kripto paralar hakkındaki olumsuz açıklamalarından önce kendi yaptığın işlere bakmalısın” diyerek Jordan Belfort’e tepki gösterdi. Yatırımcıları sürekli olumsuz olarak eleştiren isim, yakın gelecekte dolandırıcılık dolayısı ile hapis cezası alabilir mi? Belirsiz. Bitcoin sahipleri ise olayı yakından izleyerek ilgi gösteriyor ve takip ediyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kaynak
Coindesk

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box