AltcoinHaberler

“SHIB, DOGE’Ye Göre Daha Avantajlı!”

SHIB'in DOGE'den çok daha avantajlı olduğunu iddia eden isimler bu durumu neye dayandırıyor? İşte detaylar!..

Bloomberg muhabirlerinden Joe Weisenthal, SHIB’in DOGE’den daha iyi olduğu konusunda iddialı konuştu. Bu zamana kadarki söylemlerinde Bitcoin karşıtı tavırlarıyla öne çıkan Weisenthal, SHIB’in DOGE’de olmayan bazı önemli özelliklere sahip olduğunu, bu durumun da ünlü altcoini daha değerli kıldığını ifade etti.

DOGE’nin zamanla bir “boomer meme coin”e dönüştüğünü belirten Weisenthal, SHIB’in hızlı hareket eden bir yol haritasına uygun olarak geliştirildiğini, kendi merkezi olmayan kripto borsasına sahip olduğunu ve Shiba Inu’ya dayanan NFT ve akıllı sözleşmeler için gelişmiş yeteneklerin bulunduğunu ifade etti.

Öte yandan SHIB satın almanın DOGE’den çok daha ucuz olduğunu belirten ünlü isim, SHIB’in CoinMarketCap’in ilk 10’unda yer alma açısından Dogecoin’i zorladığını ve 11. sıradan 10.luğa yerleşmesinin an meselesi olduğunu iddia etti.

Eric Wall’a göre de SHIB DOGE’den daha iyi!

Arcane Assets CIO’su Eric Wall da Bloomberg muhabiriyle aynı görüşleri savundu.

Wall konuyla ilgili attığı bir tweette SHIB’in DOGE’den çok daha iyi bir meme kripto para birimi olduğunu, bunun nedeninin ise Dogecoin’in aksine SHIB’in madencilikte Litecoin ile bağlantılı olmaması olduğunu söyledi.

Öte yandan SHIB’in doğası gereği enflasyonist olmaması ve Elon Musk’ın tweetlerine karşı dokunulmaz oluşunun da ünlü altcoine büyük avantajlar sağladığını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Shiba 👏👏👏👏👏


Başa dön tuşu