HaberlerShiba Inu

SHIB Topluluğu İletişim Ağlarını Daha da Güçlendirecek!

Topluluk yeni bir iletişim kanalı sağlamak için "Shiba Sessions" adlı yeni bir oluşuma ev sahipliği yapacak.

SHIB topluluğu birbirlerine bağlılığı, sürekli iletişimde oluşları ve topluluğu geliştirmek için attıkları adımlarla sık sık gündeme gelmeye devam ediyor.

Türkiye’de büyük bir yatırımcı ve hayran kitlesi olduğu bilinen topluluk, geçtiğimiz günlerde Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş’la yüz yüze görüşmüştü.

Shiba Inu ekosistemi hakkında konuşan topluluk tanınırlığını artırmak ve iletişim ağını genişletmek için her yolu deniyor. Bu amaçla harekete geçen topluluk üyeleri son olarak “Shiba Sessions” adlı yeni bir Twitter hesabının duyurusuyla gündeme geldi.

“Shiba Sessions” adlı hesapta yer alan panellerde Shiba ekosisteminin yönlerinin tartışılacağı ve ShibArmy‘nin soru sorması için yeni bir platform oluşturulmuş olunacağı belirtildi.

Söz konusu haber SHIB topluluğunun en son Shiba Growth alanlarına olumlu yanıt vermesinin ardından geldi.

Konuyla ilgili konuşan Growth Breed’in Dış İletişim Lideri şunları belirtti:

(…) Geri bildirim, soru, öğrenme ve isterseniz eğlenilecek bir yer. Bu oturumlar ilgili Twitter sayfasında düzenlenecek ve SHIB, LEASH, BONE, ShibaSwap ve Shiboshis veya ekosistemle ilgili her ne ise ve belki de normal bir genel tartışma hakkında olacak (elbette politika yok çünkü Shiba tarafsızdır).

Bununla birlikte Shiba’nın ademi merkeziyet vizyonuna dolaylı veya doğrudan yardımcı olan veya sahiplerin bir kısmını mutlu eden meşru projeler olabileceğini görüyorum. Herhangi bir karışıklığa meydan vermemek ve olası sorunlardan kaçınmak için adil paylaşımlar olacak ve her gruba eşit konuşma hakkı tanınacak.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu