Shiba Inu

Shiba Inu Balinalarının SHIB Akıllı Sözleşmelerini Kullanma Oranı Yüzde 600 Arttı!

Kripto para piyasası toparlanma döneminden geçerken balinaların Shiba Inu kullanımları yüzde 600 arttı.

Kripto para piyasasının sert bir toparlanma yaşaması ile birlikte WhaleStats raporlarına göre balina hesapların son 24 saatte Shiba Inu’yu kullanma oranı %600 arttı.

Buna ek olarak SHIB balinalarının elinde bulunan tokenlerin dolar olarak karşılığında da yükseliş yaşandı ve 1.4 milyar dolara ulaştı.

Balinalar SHIB Akıllı Sözleşmelerini Yüzde 600 Daha Fazla Kullandı

Verilere göre, Ethereum ağında balina olarak sınıflandırılabilecek adreslerin Shiba Inu akıllı sözleşmelerini kullanma oranı son 24 saatte %600 artış gösterdi.

Bu durum, analistlere göre büyük adreslerin bu kripto para ile daha çok etkileşime girdiğini gösteriyor.

Bununla birlikte bir sözleşmeyle etkileşime girmek her daim bir alım hatta transfer yapıldığı anlamına gelmiyor.

Söz konusu balinalar sözleşmelerdeki tüm fonksiyonları kullanmış olabilir. Bu fonksiyonlar arasında basit bakiye kontrol etkileşimleri de bulunuyor.

Bununla birlikte balinalara ait hacim ve net akış gibi diğer veriler ise düne göre negatif sonuçlar gösteriyor.

Balinalar arasındaki hacim değeri neredeyse %100 düşmüşken buna ek olarak net akış ise negatif bölgede 16 milyon dolar olarak gözlendi.

Shiba Inu’nun Piyasa Performansı

SHIB’in günlük fiyat zaman grafiği.

Kripto para piyasasındaki birçok coin hızlı bir şekilde toparlanma hareketi sergiliyor ve SHIB de bunlara katılmış durumda.

Dünyanın en büyük ikinci kripto parası bu yazının yazıldığı anlarda düne göre %7.75 değer kazandı ve 0.00002692 dolardan işlem görüyor.

Piyasada yaşanan pozitif hareket sonucunda herhangi bir büyük alım işlemi olmasa da balinaların elindeki SHIB miktarı yeniden 1.4 milyar dolara ulaştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu