HaberlerShiba Inu

Shiba Inu Çılgınlığı Sürüyor: ETH Balinası 47.7 Milyar SHIB Token Satın Aldı!

SHIB ekibinin çalışmaları balina alımlarını tetikliyor.

Balinaların Shiba Inu‘yu (SHIB) dipten alma çabaları devam ediyor. Bu yönelişin bir sonucu olarak da yüklü miktardaki SHIB alımları tüm hızıyla sürüyor. WhaleStats‘in bildirdiğine göre bir ETH balinası 1.275.710 dolar değerinde 47.743.646.900 Shiba Inu satın aldı:

Balinalar Boş Durmuyor!

Kripto piyasası an itibarı ile düşük seviyelerde ilerlerken büyük balinalar portföylerini artırmak için fırsatları değerlendirmeye devam ediyor.

Görünüşe göre söz konusu Ethereum balinası bir SHIB birimi için toplam 0.000026719 dolar ödedi. İstatistiklere bakıldığında 15. sırada yer aldığı görülen balinanın elinde 116 milyon dolar değerinde 4 trilyon Shiba Inu tokenı olduğu görülüyor.

Shiba Inu Çılgınlığını Ne Tetikliyor?

Bilindiği gibi SHIB’e yönelik eleştirilerin başında güncel hayatta somut bir fayda sağlamıyor oluşu geliyor. Bu durum Shiba Inu ekibini harekete geçirmiş durumda. Ekip SHIB’in basit bir meme madeni paradan faydalı bir proje haline geçişi için canla başla çalışıyor. Shiba Inu, günden güne daha merkeziyetsiz bir hale geliyor. Tüm bu çalışmalar yeni yüklü SHIB alımlarını ciddi oranda tetikliyor. Balinalar SHIB satın almak için milyonlarca dolar harcıyor.

Geçen ay piyasa diplerinin ortasında bir Ethereum balinası yaklaşık 3.6 milyon dolar değerinde 110 milyar SHIB satın alarak söz konusu satın alma çılgınlığını başlatmış oldu. Başka bir balina ise geçen hafta 4,2 milyon dolara 139 milyar SHIB satın aldı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu