Shiba Inu

Shiba Inu Destekçisi CEO’dan Ayrılık Açıklaması: “Tüm Coinlerimi Sattım!”

Shiba Inu'nun en büyük destekçilerinden biri olan ve yakım kampanyaları düzenleyen ünlü CEO'dan ayrılık açıklaması geldi.

Ekim ayı sonundan bu yana 1 milyarın üzerinde Shiba Inu (SHIB) tokeninin yakılmasına aracılık eden Bigger Entertainment CEO’su Steven Cooper, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında kendisinin ve şirketinin kripto para sektöründen ayrılacağını ve SHIB yakma kampanyalarının durdurulacağını bildirdi.

Cooper, Shiba Inu topluğunun tanınan isimlerinden biriydi.

“Karar, Shiba Inu Geliştiricileri İle Yapılan Görüşme Sonrası Alındı”

Bu radikal kararın nedeni için ise Cooper çok fazla açık konuşmadı ve “son gelişmelerin” bu kararlarında etkili olduğunu söyledi.

Bununla birlikte kararın SHIB’in Welly restoranları ile gerçekleştirdiği anlaşma sonrası şirket temsilcilerinin SHIB geliştirici ekibiyle yaptığı görüşmenin ardından alındığı açıklandı.

Bigger Entertainment bu yılın başlarında 5 dolarlık biletler satarak Youtube üzerinde Shiba Inu yakım etkinlikleri düzenlemiş fakat dolandırıcılık iddiaları nedeniyle SHIB topluluğundan negatif tepkiler almıştı.

Son SHIB yakımlarını da gerçekleştirdiklerini açıklayan Cooper, durumun bir 1 Nisan şakası olmadığını da vurguladı. Buna rağmen bazı kullanıcılar yorumlarında halen bunun bir şaka olduğuna inanıyor.

Şirket buna ek olarak Spotify üzerinde yayınladıkları playlistlerden kazandıkları gelirleri de SHIB yakımı için kullanıyordu.

Cooper, yaptığı açıklamasında bu playlistlerin de platformdan kaldırılacağını belirtti. SHIB destekçisi Tweet’lerini silen Cooper, bundan böyle herhangi bir destek mesajı da atmayacağını söyledi.

Buna ek olarak Steven Cooper, kripto para dünyasından tamamen ayrıldığını ve elinde SHIB dahil tüm kripto paraları sattığını söyledi ve kripto para sektörüne bir daha girmeyi düşünmediğini belirtti.

Bununla birlikte Cooper sahip olduğu hisse senetlerini ise uzun süre tutmayı planladığını açıkladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
5 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Düzgün yorum yapın çünkü bu işi ciddiye alıyoruz yatırım yapıyoruz ve kazanmak istiyoruz

Anonim

Hangi yorum ilginizi çekti?

Anonim

Editörler keşke yaptıkları işin hakkını verse çok yazım 🪦

Fatih

Bu eski bir haber adam gibi inceleyip öyle verin


Başa dön tuşu