Kripto HaberleriHaberlerShiba Inu Geliştiricileri, SHIB Yakım Portalı ile İlgili Son Güncellemeleri Paylaştı!

Shiba Inu Geliştiricileri, SHIB Yakım Portalı ile İlgili Son Güncellemeleri Paylaştı!

Takip et

ShibaSwap DEX Twitter hesabında yapılan son açıklamalara göre, çok beklenen Shiba Inu yakım portalı ödülleri önümüzdeki 48 ila 72 saat içinde dağıtılabilir.

ShibaSwap DEX ekibi, ödüllerin dağıtılması ve tamamlanmasının ardından yeni bir açıklama yapacak.

“Shiba Inu Yakanlara RYOSHI Ödülü Verilecek”

Shiba Inu yakım portalı, Nisan ayı sonlarında Shiba ekosistemini genişletmeye çalışan bir ERC20 tokenı olan RYOSHIS VISION’ın yaratıcılarıyla işbirliği içinde oluşturuldu.

SHIB ekibi bu olayın detaylarını açıkladı. Bilgilere göre yakım portalı SHIB yakan kişilere RYOSHI olarak ödül vererek pasif kazanç sunmayı hedefliyor. Ayrıca tüm RYOSHI işlemlerinin %0.49’u SHIB yakan kişilere dağıtılacak.

Buna ek olarak, projelerin bir “yakım havuzu” oluşturarak Shiba Inu yakan kişilere ödül verebilmesi için bir Shiba Burn Akıllı Sözleşmesi de başlatıldı.

İlgili Haber
Shiba Inu Yakım Portalı, 1 Haftada 20 Milyar SHIB Yakımı Yaptı!

Bilindiği üzere SHIB’in yakım portalı hayata geçmesinden itibaren 24 saat içerisinde yatırımcı akınına uğramış ve 8 milyar token yakılmıştı.

Portalın başlatılmasının üzerinden iki ay kadar bir zaman geçti ve o günden bu yana yüklü miktar SHIB tokeni yakıldı.

Son raporlar 19 Haziran itibariyle 55 milyardan fazla SHIB tokeninin yakıldığını gösteriyor. Kullanıcılar SHIB tokenlarını bir yakma adresine göndererek bunları dolaşımdaki arzdan kalıcı olarak çıkarıyorlar.

Bunu yaparak, coinin nadirliğini bir miktar artırmak mümkün oluyor ve bu da sonuç olarak SHIB fiyatını artırabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları