HaberlerShiba Inu

Shiba Inu Yakım Portalı, 1 Haftada 20 Milyar SHIB Yakımı Yaptı!

SHIB yakımları artmaya devam ediyor.

Shiba Inu’nun yakın zamanda piyasaya sürülen yakım portalı, piyasaya sürülmesinden bir haftadan kısa bir süre sonra büyük hamlelere imza attı.

Lansmanından sonraki ilk 24 saat içinde resmi Shiba Inu Twitter hesabı, SHIB sahipleri tokenlerini topluca yaktıklarını ve ilk 24 saat içerisinde toplamda sekiz milyar SHIB tokenin yakıldığını bildirdi.

Bugünlerde ise yapılan lansmandan bir haftadan kısa bir süre sonra, bu rakam iki katından fazla artış yaşamış durumda.

Şu anda paylaşılan raporlar, portalın geçtiğimiz hafta pazar günü yayına girmesinden bu yana 20 milyardan fazla SHIB tokenin yakıldığını doğruluyor.

Shiba Inu geliştirici ekibi, oluşturduğu yakım cüzdanlarına yatırımcıların ve destekçilerin SHIB token göndermesiyle birlikte bu tokenleri bir daha kullanılmayacak şekilde kilitleyip dolaşımdaki arzdan kalıcı olarak çıkartıyor.

Yapılan bu gelişmeler ise Shiba Inu‘nın arzının daha kıt bir varlık olmasını sağlarken, diğer kripto paralara nazaran popüler meme coinin daha az değer kaybı uğramasına yaradığı gözlenmekte.

İlerleyen dönemlerde çok daha büyük SHIB yakımlarının gerçekleşmesi beklenirken, başarılı altcoin tekrardan yükseliş serüveni yaşayabilir.

Birçok konuda yeni adımlar atmaya başlayan Shiba Inu geliştirici ekibi, popüler meme coinin eski günlerine dönmesi için çaba sarf etmeye devam ediyor.

Haberimizin yazıldığı esnada 0.00002197 dolar seviyelerinde bulunan SHIB, bugün özelinde BTC‘nin değer kaybetmesiyle birlikte düşüş yaşadığı gözlemlendi.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu