Kripto HaberleriHaberlerShiba Inu Ordusu Giderek Büyüyor!

Shiba Inu Ordusu Giderek Büyüyor!

Takip et

Shiba Inu sahiplerinin sayısındaki en büyük artış 7 Ekim’de olmuştu, 20.000’den fazla kişi meme token rallisine katılmıştı. O zamandan beri hızla büyümeye devam eden topluluk hala hanesine yeni katılımcılar ekliyor ve her geçen gün rekor cüzdan sayısına ulaşılıyor.

Bu artışın Shiba için önemi ise göz ardı edilemeyecek kadar büyük çünkü artan token sahibi sayısı, piyasadaki bir varlığın genel volatilitesini ve beklenen davranışını izlemek için kullanılabilecek bir benimseme göstergesidir. Nitekim düşük sayıda bir topluluğa hitap eden varlıklar genellikle daha gelip geçicidir ve oldukça büyük fiyat dalgalanmaları yaşarlar. Oysa yatırımcı sayısı fazla olan kripto değerler hem boğa hem de ayı dönemlerinde piyasada daha istikrarlı olma eğilimindedir.

Shiba Inu ile en yakın rakibi olan Dogecoin her ne kadar benzer özelliklere sahip olsalar da DeFi temeli ve sürekli jeton yanığı ile Shiba, topluluğun ilgisini korumak ve gelecekte daha fazla kullanım vakası bulmak için daha fazla şansa sahip.

Coinmarketcap verilerine göre 11. sırada yer alan SHIB, an itibarı ile 0.000055 dolardan işlem görüyor.

Adeta rekor bir yükselişle ATH gören ünlü meme tokenı % 50 oranında geri çekilerek yatırımcısını hüsrana uğratsa da hızlı bir toparlayışla değerinin %45’ini geri kazanmayı başarmıştı. Ancak daha sonra yeniden düşüşe geçerek %11 değer kaybı yaşayan SHIB, Coinmarketcap verilerine göre anlık olarak 1.76%’lik bir değer kaybı yaşıyor.

*Son zamanlarda ciddi yükseliş yaşamış olan coinler, düşüş anında çok ciddi gerilemeler ile karşı karşıya kalabilir. Bu sebeple volatilitesi yüksek coinlere yatırım yaparken çok dikkatli olmak gerekmektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları