Altcoin

Shiba Inu (SHIB) Çılgınlığı Bitti mi? 500.000’lik Gelişme Tersini Söylüyor!

SHIB için toplanan imza sayısı 500.000'i geçti.

Kripto para piyasasında şu an genel görünüm durgun ve kızıl odaklı olsa da Shiba Inu (SHIB) çılgınlığı sanılanın aksine bitmemiş olabilir.

Shiba Inu topluluğu, Coinbase kripto para borsasında listelenme gibi birçok önemli işe imza atsa da henüz asıl hedef elde edilemedi.

SHIB, Savaşı Kaybetmedi

Şimdi ise Shiba Inu topluluğunun sesi daha önce hiçbir kripto para biriminin ulaşmadığı bir noktaya ulaştı gibi gözüküyor.

Shiba Inu’nun, ABD’nin en çok kullanılan alım satım platformunda listelenmesi için başlatılan imza kampanyasında sona gelinmiş olunabilir. Robinhood yöneticileri listelemeler konusunda dikkatli davranacaklarını ve regülatörlerin tepkilerini dikkate alacaklarını vurgulasa da 500.000 imzaya ulaşılması durumu değiştirebilir.

Change.org üzerinde başlatılan imza kampanyası an itibarıyla 503.615 imzaya kadar ulaşmış durumda ve bu da Change.org üzerindeki en çok imzaya ulaşılan kampanya olduğunu göstermekte.

15 milyar dolarlık toplam değeri 1 haftada kaybeden SHIB’in topluluğunun bu kadar güçlü olması ve hala imza toplamaya devam etmesi ise SHIB fırtınasının hala bitmediğine dair önemli bir işaret.

SHIB fiyatı kısas üre önce 0,00008 dolar seviyesine kadar çıkarak tüm zamanların rekorunu kırdı ve DOGE’yi bile geçmeyi başardı. SHIB, değer kaybetmesine rağmen ticari hacim açısından ise en çok alınıp satılan 4. kripto para birimi oldu.

Shiba Inu’nun Coinbase tarafından New York içerisindeki kullanıcıların alım satımına da bugün sunulması, SHIB fırtınasının sürdüğünü gösteriyor. Coinbase, SHIB’i çok önce listelese de New York için ayrı bir izin gerekmesi bu tarihe kadar New York listelemesinin gecikmesine neden olmuştu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Hepimiz biliriz birlik olursak asilamaz engel yoktur ve shibciler fakirlik engelini aşmak istiyor. İnsan gibi yaşamak istiyoruz diye haykırıyor, yumruk olmuş eller. Çünkü kölelik sisteminde ancak karın tokluğuna çalışırsın.

seçlin

ilk defa yorum yapıyorum. ve elimde ki shiblerin beni bir gün zengin edeceği hayali bende de var. fakat şu shib arzınının 349 trilyondan 549 trilyona çıkmasının haberini bir araştırırmısınız çünkü 349 trilyon adet olsa şuan ki market piyasa değerine göre hala fiyatı 0.00007 lerin üzerinde olurdu üstelik hodl sayısı artmasına rağmen fiyat aşağı düştü çünkü arzı %40 Lara yakın arttırdılar.

Anonim

Bu sihibada hayat var demedi demeyin canlar


Başa dön tuşu