HaberlerShiba Inu

Shiba Inu (SHIB) Dostu Şirketten SHIB Yatırımcılarına Müjdeli Haber Geldi!

Shiba Inu (SHIB) dostu olduğunu her fırsatta gösteren şirket bu sefer SHIB topluluğu için heyecan verici bir haber paylaştı.

Shiba Inu (SHIB) dostu hamburger zinciri Welly, şirketin hisselerinin %15’inin SHIB topluluğuna devredileceğini açıkladı.

Shiba Inu Topluluğunun Şirket Hisselerinden Elde Ettiği Gelir Bir Cüzdana Aktarılacak

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Shiba Inu topluluğu şirketin gerçekleştirdiği tüm aktivitelerden elde ettiği karın bir kısmına ortak olacak.

Elde edilen tokenlerin yakılmasına ya da diğer amaçlar ile kullanılmasına topluluk karar verecek.

SHIB topluluğu üyeleri ve SHIB sahipleri Welly tarafından SHIB topluluğuna bağışlanan gelirleri BONE DAO isimli organizasyon ile yönetecek.

Welly kısa bir süre önce de Shiba Inu tokeninin sirkülasyondaki miktarını azaltmak için kripto para ödeme şirketi NOWPayments ile anlaşmıştı.

Şirket, SHIB topluluğunun %15’lik hissesi sayesinde elde edeceği tokenlerin Shiba Welly Cüzdanına aktarılacağını ve şirketin tüm aktivitelerinden elde edilecek gelirleri kapsayacağını açıkladı.

Şirket buna ek olarak verilen değerlerin Welly NFT serisine sahip olan yatırımcılara verilen %10’luk gelirden ve %2’lik yakım değerinden farklı olduğunu söyledi.

Son zamanlarda düşük performansıyla dikkat çeken SHIB tokeni, Elon Musk’ın Twitter’ı satın aldığı haberinin ardından geçici bir toparlanma yaşasa da kripto para piyasasının düşüşe geçmesiyle birlikte kazançlarının tamamını sildi.

Kısa bir süreliğine de olsa bir dönem Dogecoin’i piyasa değeri olarak geride bırakan SHIB bu yazının yazıldığı anlarda yaklaşık 12 milyar dolar piyasa değeriyle dünyanın en büyük 15. kripto parası olma özelliği taşıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu