Kripto HaberleriAltcoinShiba Inu (SHIB) Fiyatı Çıldırdı: Top 10 Geliyor mu? Fiyatı Yükselten Ne?

Shiba Inu (SHIB) Fiyatı Çıldırdı: Top 10 Geliyor mu? Fiyatı Yükselten Ne?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dogecoin’in (DOGE) kopyası olan kripto para projesi Shiba Inu (SHIB), bir sürelik sessizlikten sonra yeniden hareketlendi ve adeta bütün piyasaya meydan okudu.

Lider kripto para birimi Bitcoin son 24 saat içerisinde %0,2 yükseliş elde ederek aslında yatay seyretmeye devam etse de altcoinler arasında hafif hafif hareketlilikler görülüyor.

Bunlarda başı ise kesinlikle 13. sıradaki SHIB çekiyor.

SHIB Yükseliyor

SHIB, 24 saat içerisinde %40 yükseliş elde ederek 0,00004012 dolar seviyesine kadar yükseldi ve tüm zamanların rekorunu tazeledi.

SHIB fiyatının 7 günlük sürede de %52 yükseliş elde ettiği görülüyor. SHIB fiyatının bu yükselişinin sebebi henüz bilinmese de hacmin çoğunlukla Binance ve Coinbase tabanlı olduğu görülmekte.

Bu da aslında bireysel yatırımcıların bir alım baskısı oluşturduğunu gösteriyor.

SHIB fiyatının hareketlenmesini sağlayan neden kesin olarak bilinmese de buna dair bir ihtimal var.

Uzun süreden beri beklenen Robinhood listelenmesi, geçtiğimiz günlerde CEO Vlad Tenev’in soruları cevaplamamasından da anlaşılabileceği gibi gelmiş olabilir.

Tenev, katıldığı programda SHIB hakkındaki listelenme sorusuna yanıt vermemiş ancak topluluğu dinlediklerini vurgulamıştı.

Robinhood’un yeni ürünü olan kripto para cüzdan uygulamasının bekleme listesinde bile 1 milyondan fazla kişi var ve platformu kullananların sayısının on milyonlarca olduğu biliniyor.

Bu da aslında SHIB’in burada listelenmesi durumunda fiyatın inanılmaz bir yükseliş yaşamasını muhtemel kılıyor.  İçeriden sızdırılan olası bir haber ise yükselişin temel sebebi olabilir.

Eğer böyle bir listeleme haberi gelir ve fiyat bir atak daha yaşarsa SHIB top10 listesine girebilir. Ancak bunun için ortalama yüzde 100 oranında bir artış daha yaşaması gerekiyor.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 YORUMLAR

guest

3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Dodge coini geçecek shiba demedi demeyin🤞

Anonim

1 kent trilyon arzı olan coine girmem

Anonim

Zamanında dogeyi kötüleyen insanlar şimdi shibayi kötülüyor… amacımız para kazanmak o yüzden de shiba ‘yi seçiyorum. Shiba ya laf soyleyenlerinde kendilerinde milyonlarca olduğunu biliyorum. Işleri güçleri sadece kötülemek ve milletin ellerindekileri sattırmak. Bu sayede aşağıya düşünce tekrar toplamak ama böyle bir ihtimal olmayacak.. 700lerde almayanlar yada düşükten girip 950 de satanlar çok pişman olacak…

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları