Kripto HaberleriHaberlerShiba Inu (SHIB) İçin Beklenen Büyük Gün Haftaya Mı? Baş Geliştiriciden Açıklama...

Shiba Inu (SHIB) İçin Beklenen Büyük Gün Haftaya Mı? Baş Geliştiriciden Açıklama Geldi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Shiba Inu’nun (SHIB) baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, 19 Şubat’ta gerçekleşen bir Twitter paylaşımına göre Shibarium beta’nın yakında yayınlanacağını ima etti.

Sohbet, SHIB kripto para topluluğunun önde gelen bir üyesi olan Twitter kullanıcısı YourPOP’un Kusama’nın Shibarium betasının önümüzdeki hafta yayınlanacağını söylediğini duyurmasıyla başladı.

Bu haber katman-2 çözümü Shibarium’un piyasaya sürülmesini merakla bekleyen SHIB topluluğu tarafından sevinçle karşılandı.

Shiba Inu (SHIB) Baş Geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium’un Önümüzdeki Hafta Piyasaya Sürülebileceğine Dair İpucu Verdi

Ancak SHIBARMY CANADA adlı Twitter kullanıcısı, Shibarium’un yayınlanma tarihine ilişkin kamuya açık bir bilgi bulunmadığını ve YourPOP’un duyurusunun clickbait olabileceğini ima ederek endişe ve temkinli olduğunu ifade etti.

SHIBARMY CANADA ayrıca Shibarium’un çıkışının bir YouTuber tarafından duyurulmayacağını belirtti.

Bunun üzerine Kusama’nın kendisi söze girerek YourPOP’un aslında haklı olduğunu ve kendisinden şüphe edenlerin ona bir özür borçlu olduğunu ima etti.

Shibarium’u saran heyecan aylardır devam ediyor. Topluluğun şüpheciliğine rağmen, Kusama’nın YourPOP’un duyurusunu onaylaması önümüzdeki hafta Shibarium’un piyasaya sürülme ihtimalinin güçlü olduğunu gösteriyor.

İlgili Haber
Coinbase Direktörü Conor Grogan'dan Shiba Inu (SHIB) Açıklaması!

Bazı SHIB hayranları, baş geliştirici tarafından bırakılan bazı ipuçlarına dayanarak Shibarium’un beta sürümünün Sevgililer Günü’nde piyasaya sürülmesini bekliyordu, ancak durum böyle olmadı. Yine de, baş geliştiriciye göre katman-2 çözümü artık hazır görünüyor.

Kusama kısa süre önce Shiba Inu ekibinin karşılaştığı kişisel ve profesyonel zorlukları dile getirmişti. Koordineli bir FUD kampanyası tarafından hedef alındığını açıklamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları